Exclusief btw
Excl. btw
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
Voor extra zorg tijdens kwetsbare momenten
De opfok van jongvee brengt uitdagingen met zich mee, vooral in de eerste levensfase wanneer kalveren gevoelig zijn voor verstoringen. Diarree is een veelvoorkomend probleem bij jonge kalveren en kan invloed hebben op hun dagelijkse conditie en ontwikkeling. In normale situaties is het voldoende om vers, kwalitatief drinkwater aan te bieden om kalveren gehydrateerd te houden. Er zijn echter momenten waarop extra ondersteuning gewenst is, zoals bij verhoogd vochtverlies.
Speciaal voor de Wennemars® ECF1 Drinker. Hang je Wennemars® ECF1 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF1 RVS ophanghaak.
Kalverdiarree blijft gezondheidsproblemen geven en daarmee een significant economisch risico in de rundveefokkerij. De oorzaken van kalverdiarree zijn veelvoudig. Besmettelijke en niet besmettelijke factoren kunnen diarree veroorzaken.
K-Othrine SC vloeibaar is een insecticide ter bestrijding van kruipende insecten (o.a. kakkerlakken, bedwantsen, huiskrekels en vlooien) en vliegen in dierverblijven, opslag-, verblijfs- en bedrijfsruimten.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Met de Smart-ID herkent de MelkTaxi elk hok draadloos in het voorbijrijden en het hoknummer \wordt op het display aangegeven. De medewerker kiest nu de juiste hoeveelheid voer voor het kalf of de kalvergroep, drukt op de startknop en vult op die manier de melk in de emmer. De gevoerde hoeveelheid wordt voor elk hok geregistreerd en opgeslagen.
Smart-ID functioneert zowel voor individuele als ook voor groepshokken. Bij kalvergroepen wordt aangegeven hoeveel kalveren er in de groep zitten en of ze met afzonderlijke emmers of met zogenaamde “kalverbars” worden gevoerd. In combinatie met het CalfGuide-managementprogramma kunnen gegevens over individuele boxen worden opgeslagen, die dan bij de volgende keer voeren automatisch weer kunnen worden opgehaald. Zo worden medewerkers geïnformeerd over zieke dieren of andere bijzonderheden. Een enorme verbetering van de kwaliteit van de werkzaamheden bij wisselend personeel.
Gegalvaniseerde speenemmerhouder, te monteren aan de voorzijde van het kalverhok. Opklapbaar. Capaciteit 5 speenemmers.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Gecombineerd jongveemeetlint, om het gewicht te bepalen. De meetband is scheurvast en heeft een schaalverdeling in cm. (totale lengte 250 cm)
Meet de borstomtrek onmiddellijk achter de elleboog.
De meetband wordt door een druk op de ontgrendelknop, die zich op de zijkant bevindt, automatisch opgerold. Let erop dat de uitgetrokken band bij het indrukken van de ontgrendeling niet terug springt, maar gecontroleerd wordt ingetrokken.
Store & Thaw Biestzakken zijn multi gelaagde zakken met gelaste naden die zorgen voor extra stevigheid. De grote opening zorgt voor het snel kunnen vullen en ledigen. Het zijn zakjes van 5 liter die gevuld kunnen worden met 4 liter biest, maar een snellere ontdooiing wordt bereikt met een vulling van 2 liter biest per zak.
Exclusief krat!
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
Weersomstandigheden, weidegang, grondsoort, bemesting… Het zijn allemaal factoren van invloed op het milieu in de pens. Een langdurige en stabiele pH zorgt voor veel minder kans op pensverzuring.
80 tot 100 gram per koe per dag pHom Norway in je TMR is alles wat je ervoor hoeft te doen.
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten