
Exclusief btw
Excl. btw
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Afmetingen:
Binnenwerks: 1000 x 2x1000 x 1633 (HxBxD)
Buitenwerks: 1440 x 2121 x 1830 (HxBxD)
Afmetingen zijn in mm.
Meerdere stuks? Prijs op aanvraag!
Compartimenten bakken zijn er in 2, 3 of 5 vakken
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Wij raden aan om het kalf zo snel mogelijk na geboorte, wanneer het kalf droog is, een kalverdekje om te doen. Leg het kalf na de geboorte in een eenlingbox met een dik pak stro, evt met een warmtelamp erboven om vlug op te drogen.
De Cosy Calf bodywarmer kan gebruikt worden tot ongeveer 6 weken leeftijd.
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
Deze praktische bewaarbox biedt plaats aan alle kleine hulpmiddelen, die in de kalverstal nodig zijn. Of het nu gaat om oormerktangen, thermometers, gewichtsmeetlint, wegwerphandschoenen of ander belangrijke zaken, alles vindt een plekje in het praktische handschoenenvak. Bovendien is het rechte deksel uitstekend geschikt als bureauonderlegger. Omdat men de complete box heel eenvoudig van de MelkTaxi kan verwijderen en transporteren, heeft u deze zaken ook op andere plekken snel bij de hand.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Deze kalveremmer is compleet met speen. Verkrijgbaar in grijs of transparant kunststof, met rode speen of latex honing speen
Kalverdiarree blijft gezondheidsproblemen geven en daarmee een significant economisch risico in de rundveefokkerij. De oorzaken van kalverdiarree zijn veelvoudig. Besmettelijke en niet besmettelijke factoren kunnen diarree veroorzaken.
Strijkflacon met kwast afsluitbaar voor het aanbrengen van de Quick Bayt met strepen of stippen op panelen van hout, karton of stof.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
CalfOTel Hybrid, een uniek nieuw huisvestingsconcept voor kalveren, waarin de kalveren zowel individueel als in kleine groepen ‘buiten’ worden gehuisvest.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
Melkmixer combi op wielen met ondergeplaatste motor en opgebouwde pomp.
verkrijgbaar in de volgende maten:
De CalfOTel Open Top verrijdbaar enkel met een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Een ideaal kalverhok op wielen voor binnen en buiten.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten