Black Friday 15% Korting
Exclusief btw
Excl. btw
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen hooiruif groepshok : 118 cm x 37 cm x 27 cm (b. x d. x h.).
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Voor een goede start van jonge dieren
Pasgeboren kalveren en biggen hebben in de eerste levensfase extra aandacht nodig. Een goede start draagt bij aan hun verdere ontwikkeling. Denkacare biedt producten die speciaal zijn afgestemd op de behoeften van jonge dieren.
In 2017 voegt CalfOTel een nieuwe voedertrog toe aan de accessoire-range; de CalfOTel CombiFeeder XL. Een robuuste maar draagbare voedertrog, uitgevoerd in onderhoudsvrij roestvaststaal. Aan de binnenzijde kan een ruif worden geïnstalleerd, waarin hooi gedaan kan worden. Zo blijft het hooi goed gescheiden van krachtvoer of kalverbrok.
De CalfOTel CombiFeeder XL kan aan het zijhek van een XL-5 of XL-10 groepskalverhok gehangen worden.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
Deze GPI doorstroommeter meet het totaal aantal liters vloeistof dat door de leiding stroomt.
Flomec – GPI nylon turbine flow meter, 1″ uitvoering.
Voorzien van digitale uitlezing van batch- en totaalteller.
De ideale voertrog voor kalveren om hun voeding op een efficiënte en gezonde manier te beheren. Onze voertroggen zijn speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoeften van jonge kalveren, en ze zorgen voor een gemakkelijke en gecontroleerde toegang tot voedsel.
Quality Milk ‘Yellow‘ is een hoogwaardig product, gebaseerd op geselecteerde, hoogwaardige zoete weipoeder vanuit de kaasproductie. De kalvermelk is uitstekend oplosbaar; zelfs in water met een lagere temperatuur. De combinatie van organische zuren en etherische oliën bevordert een probleemvrije opfok. Door de zorgvuldig geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk smakelijk en zeer goed verteerbaar. Dit product kan dus zowel warm als koud verstrekt worden én daardoor ook geschikt voor diverse voorraadsystemen.
Per 500 kg
Een melkmenger is onmisbaar bij het bereiden van grotere hoeveelheden melk. Deze RVS melkmenger voor kalveren heeft een onder geplaatste motor, waardoor de opening van de mixer geheel vrij blijft voor het vullen en eenvoudig reinigen na gebruik. De melkmixer op wielen is voorzien van een 230 volts pomp. De melkmenger is standaard uitgerust met een RVS trekbeugel met stuur as, hierdoor is de menger nog eenvoudiger te verplaatsen. De scharnierbare deksel is volledig afsluitbaar.
De CalfOTel Small is uitermate geschikt voor de buiten opfok van kalveren tot en met 2 weken. Het hok onderscheidt zich door het sterke en duurzame materiaal.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Voor extra stevigheid bij de ECF6 Swing Over
De ECF6 Lock is speciaal gemaakt om te gebruiken met de ECF6 Swing Over adaptor. Deze adaptor draait op het voerhek met een M10 bout. Omdat de drinkbak dan nog in het hok hangt, kunnen kalveren ermee gaan spelen. Om dit te voorkomen, gebruik je de ECF6 Lock. Deze vergrendeling zorgt ervoor dat de bak stevig blijft hangen en niet kan bewegen.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
De ECF2 drinker maakt het mogelijk voor kalveren om samen te spelen, drinken en leren vanaf het eerste moment.
Dit systeem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door intensief zuigen en de natuurlijke drinkhouding van het kalf wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten