Exclusief btw
Excl. btw
Voor een optimale en gezonde groei van uw kalveren is de juiste voeding van groot belang. Een kalf heeft behoefte aan voeding van een constante kwaliteit. In de praktijk echter is het lastig om al uw kalveren dezelfde dosering en temperatuur melk te voeren. Met de melktaxi van Holm & Laue is er de oplossing voor veehouders die zowel het voeren nauwkeuriger maakt en het werk verlicht.
Interesse? Bel gerust naar +31 (0)573 45 04 35 voor meer info of een demo.
Prijs inclusief:
De MelkTaxi heeft een revolutie veroorzaakt voor het voeren met de emmer van kalveren. Of het nu individueel in kalveriglo’s of groepsgewijs in de kalverstal is, de MelkTaxi voert uw kalveren waar zij zich ook bevinden. U kunt melkpoeder betrouwbaar roeren en volle melk voorzichtig opwarmen of pasteuriseren.
Eindelijk hoeft u niet meer met zware emmers te slepen. Het wendbare onderstel neemt het transport naar de kalverboxen van u over. Maar de MelkTaxi verlicht niet alleen uw werkzaamheden. Hij maakt het voeren nauwkeuriger, terwijl u uw kalveren altijd de juiste hoeveelheid met de juiste temperatuur voert.
De MelkTaxi heeft er in de loop der tijd steeds nieuwe functies bij gekregen. Zo kunt u nu o.a. zelfs voercurves vastleggen (Smart-ID), waarmee de kalveren langzaam en voorzichtig worden gespeend. De koppeling aan het managementsysteem CalfGuide zorgt ervoor dat u de absolute controle hebt over de werkprocessen in de kalverstal en maakt een gedetailleerde documentatie van het bereiden en voeren van kalvermelk mogelijk. En bovendien is het voeren met de MelkTaxi ook nog erg leuk!
De MelkTaxi werkt met een vlakverwarming over het volledige bodemoppervlak. Anders dan bij spiraalverwarmingen ontstaan zo geen “hotspots” waar de melk kan aanbranden Zo wordt de melk snel verwarmd en de blijft de kwaliteit toch behouden. Het display informeert u altijd over de actuele temperatuur van uw dranken.

Het reinigen van de drinkemmers kost veel tijd, omdat men de emmers moet verzamelen en naar de wasplaats moet transporteren. Met de FlushMaster reinigt u de emmers met een roterende sproeier in de MelkTaxi, direct bij het kalverhok. Dit praktische hulpmiddel kan achteraf worden ingebouwd bij alle MelkTaxi-modellen met pomp.
Mastitis-bacteriën spelen ook bij ziektes in de kalverstal een belangrijke rol. Het pasteuriseren elimineert tot 99,5 % van deze kiemen en is op veel bedrijf bij het voeren van kalveren al standaard.
Bij het pasteuriseren in de zogenaamde batch-processen worden gevaarlijke ziekteverwekkers met 63 °C gedurende 35 minuten voor 99.5% gedood. Als alternatief voor dit programma biedt de MelkTaxi ook twee verschillende warmtebehandelingen bij 60 °C gedurende 60 of 70 minuten aan. Alle starttijden kunnen vrij worden geprogrammeerd. Zo is de melk gepasteuriseerd als u in de ochtend naar de stal komt om te voeren.

Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
De ideale voertrog voor kalveren om hun voeding op een efficiënte en gezonde manier te beheren. Onze voertroggen zijn speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoeften van jonge kalveren, en ze zorgen voor een gemakkelijke en gecontroleerde toegang tot voedsel.
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
Effectieve bestrijding van vliegenlarven in de veeteelt
HokoEx Madendood bestrijdt vliegenlarven in mest, strooisel en gierputten of vloeibare mest. Dit product (larvicide) is geschikt voor gebruik in dierenverblijven van onder meer melkkoeien, vleesrunderen en vleeskalveren.
Quality Milk ‘Yellow‘ is een hoogwaardig product, gebaseerd op geselecteerde, hoogwaardige zoete weipoeder vanuit de kaasproductie. De kalvermelk is uitstekend oplosbaar; zelfs in water met een lagere temperatuur. De combinatie van organische zuren en etherische oliën bevordert een probleemvrije opfok. Door de zorgvuldig geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk smakelijk en zeer goed verteerbaar. Dit product kan dus zowel warm als koud verstrekt worden én daardoor ook geschikt voor diverse voorraadsystemen.
Per 500 kg
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 40% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
Kalverdiarree blijft gezondheidsproblemen geven en daarmee een significant economisch risico in de rundveefokkerij. De oorzaken van kalverdiarree zijn veelvoudig. Besmettelijke en niet besmettelijke factoren kunnen diarree veroorzaken.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Stevige kunststof voederemmer met een inhoud van 9 liter.
Gegalvaniseerde speenemmerhouder, gemakkelijk te monteren aan het inzethek van het kalverhok. Geschikt voor de CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
Neporex 20 kg heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten