
Exclusief btw
Excl. btw
Navel Dip Super 7+ is een beschermende oplossing voor het uitdrogen en beschermen van de navelstreng bij pasgeboren dieren. Deze effectieve en veilige formule is uitsluitend ontwikkeld voor het uitdrogen van dierlijke navelstrengen. Super 7+ Navel Dip droogt de navelstreng 50% sneller uit dan gelijksoortige producten. Het kan ook gebruikt worden bij dieren waarvan de navelstreng is afgescheurd bij de geboorte.
De navel dip spray is een effectief alternatief voor 5% / 10% jodium. (ook bekend als sterk jodium) Met de navel dip spray realiseer je een ultrasnelle uitdroging van de navelstreng. Door de gekleurde oplossing is een snelle gehele identificatie van de navel mogelijk. De navel dip spray is zeer gemakkelijk in gebruik, niet bijtend en niet ontvlambaar. De navel dip spray heeft een lange houdbaarheid en aanbevolen door Dr. Pol.
Ingrediënten: Alkaline Water, Gezuiverd Water, Natriumwaterstofcarbonaat, Natriumchloride, Natriumhydroxide, Blended Disodium Salts.
Een bijzondere emmer
Exclusief btw
Met een kalverdek/kalverbodywarmer ondersteunt u het welzijn van uw kalf in de eerste dagen en weken na de geboorte. Het kalverdekje is gemaakt van een uitstekende kwaliteit scheurbestendig polyester en voorzien van extra brede banden, voor een uitstekende pasvorm. Lengte bovenkant is 75cm.
Exclusief btw
Groen kunststof rooster t.b.v. CalfOTel Comfort
Exclusief btw
Kunststof voedertrog van hoogwaardig polyethyleen, waarin u zowel melk als krachtvoer kunt verstrekken. Door de doordachte vorm, staan de emmers stevig, en blijft de trog schoon voor het krachtvoer. Geschikt voor CalfOTel XL-5 of XL-10.
Afmetingen:
190 x 37 x 25 cm (lxbxh)
Exclusief btw
K-Othrine SC vloeibaar is een insecticide ter bestrijding van kruipende insecten (o.a. kakkerlakken, bedwantsen, huiskrekels en vlooien) en vliegen in dierverblijven, opslag-, verblijfs- en bedrijfsruimten.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Exclusief btw
D-(Drink) Bolus is uw oplossing! D-Bolus is hét dieetvoeder dat toepasbaar is in geval van spijsverteringsstoornissen of het risico daarop. D-Bolus bestaat uit speciaal geselecteerd bicarbonaat dat zorgt voor een goede “zuur-base”-balans in het kalf en de drinklust van het kalf bevordert. D-Bolus is klaar voor gebruik en door de vormgeving gemakkelijk te geven d.m.v. een pillenschieten.
Exclusief btw
2, 3, 4, 5 of 6 kalveren in de groep goed voeren is naar onze mening de beste methode.
Exclusief btw
Neporex heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
Exclusief btw
Kunstmelk maken kan heel eenvoudig met deze milk mixer. Vul de ton met de hoeveelheid water dat je nodig bent, (lekker warm +/- 45 graden). Weeg je poeder af, zet dan de mixer aan, en voeg de kunstmelkpoeder toe. 1 a 2 minuten mixen is lang genoeg. Vervolgens is je melk gereed om te voederen.
Exclusief btw
De CalfOTel XL-10 is een goede oplossing om de overgang tussen de tijd in de kalverhutten en de jongveestal te overbruggen. Perfect voor grotere groepen kalveren, eventueel toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Exclusief btw
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalver jassen kunt u aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en beddengoed, door een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte en het risico op longontsteking en scheuringen door rillingen en tocht verminderen.
Lengte is 74 cm.
Exclusief btw
Silva vliegenval UV Stal is een zeer effectieve vliegenval. Het heeft UV kleuren voor een optimale aantrekkingskracht.
Zeer geschikt voor (professionele) stallen, melklokalen en dergelijke. Vangt wel tot 130.000 vliegen op de totale rol. Na 8 weken het vangoppervlak verschonen, of wanneer het oppervlak vol is.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Exclusief btw
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 30% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
Exclusief btw
Pillenschieter voor:
• QC D-Bolus
• QC Ferro Bolus
Exclusief btw
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten