
Exclusief btw
Excl. btw
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Na aanschaf van een basishok kunt u het systeem verder uitbouwen met de bijbehorende uitbreidingsmogelijkheden.
De CalfOTel® Indoor Combo zorgt ervoor dat u kalveren vanuit de individuele huisvesting eenvoudig samen kunt voegen tot groepen, zonder de kalveren te verplaatsen. Dit voorkomt stress en zorgt voor een betere sociale ontwikkeling. Daarnaast kunt u de kalveren die extra aandacht nodig hebben individueel huisvesten, terwijl de andere in groepen geplaatst kunnen worden. Het systeem kent veel arbeidsgemak en is gemakkelijk te reinigen. Het kalverhok heeft een tweedelig opsluithek, bekend van de CalfOTel® Hybrid, waarmee u het hok kunt betreden zonder het kalf te storen tijdens het drinken. Met CalfOTel® Indoor Combo maakt u heel efficiënt het indoor kalverplein dat bij u past. Het systeem start met een basishok dat bestaat uit een standaard set onderdelen. Na aanschaf van een basishok kunt u het systeem verder uitbouwen met de bijbehorende uitbreidingsmogelijkheden.
QC Crème gemaakt in een handige sta- en hang tube. Ter verzorging van kloven in uw handen. Bevat essentiële bestanddelen voor een effectieve verzorging van uw huid. Te gebruiken bij: kloven, winterhanden, wintervoeten en een schrale huid.
Deksel houdt de inhoud van de speenemmer vrij van vuiligheid. Geschikt voor de CalfOTel speenemmers 9 liter.
Kunststof voedertrog van hoogwaardig polyethyleen, waarin u zowel melk als krachtvoer kunt verstrekken. Door de doordachte vorm, staan de emmers stevig, en blijft de trog schoon voor het krachtvoer. Geschikt voor CalfOTel XL-5 of XL-10.
Afmetingen:
190 x 37 x 25 cm (lxbxh)
K-Othrine SC vloeibaar is een insecticide ter bestrijding van kruipende insecten (o.a. kakkerlakken, bedwantsen, huiskrekels en vlooien) en vliegen in dierverblijven, opslag-, verblijfs- en bedrijfsruimten.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 30% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
De 0-32% brix refractometer van a.s is een colostrum meettoestel voor het nauwkeurig en snel bepalen van de kwaliteit van biestmelk.
Gegalvaniseerde speenemmerhouder, te monteren aan de voorzijde van het kalverhok. Opklapbaar. Capaciteit 5 speenemmers.
Quality Milk ‘Blue‘ is een absoluut hoogwaardig product in het topsegment. Dit product bevat maar liefst 60% magere melkpoeder in combinatie met de beste weipoeders. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid. Daarnaast zorgt het product voor een snelle en optimale groei van uw kalveren.
Per 500 kg
Store & Thaw Biestzakken zijn multi gelaagde zakken met gelaste naden die zorgen voor extra stevigheid. De grote opening zorgt voor het snel kunnen vullen en ledigen. Het zijn zakjes van 5 liter die gevuld kunnen worden met 4 liter biest, maar een snellere ontdooiing wordt bereikt met een vulling van 2 liter biest per zak.
Exclusief krat!
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
2 kalveren in de groep of “ruimte gebrek”? Dan is dit een eenvoudige oplossing. Met de Ezi Lock Hooks kunt u de bak eenvoudig klemmen. (tot 7,5 cm)
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten