
Exclusief btw
Excl. btw
Compartimenten bakken zijn er in 2, 3 of 5 vakken
De eerste gedacht is “die moet ik hebben”. Toch willen wij u wijzen op het volgende:
Door te voeden uit compartimenten krijg je meer onrust in de groep. Het verschil tussen de drinksnelheid is gering. Dat vind je niet terug in de groei. Wel in het gedrag van de dieren. Voer liever uit 1 compartiment. Zie omschrijving MB6 en begin met de speen in de eenlingbox (MB1EL)
Voor grote bedrijven met meerdere afkalvingen per dag is het wel makkelijk. De eerste dagen kun je zo de kalveren goed in de gaten houden. Je zou de eenlingbox periode kunnen overslaan. Ook voor opfokbedrijven die geen historie kennen van de kalveren die binnen komen is dit model makkelijk.
Gewicht: 3 kilogram
Lengte: 500 mm Breedte: 250 mm. Hoogte 400 mm
Quality Milk ‘Green‘ is een absoluut hoogwaardig product. Dit product bevat 30% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders die op de markt verkrijgbaar zijn. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid van het product. Daarnaast heeft het een uitstekende stabiliteit.
Per 500 kg
Verkrijgbaar in rood of wit en lengte 10 cm.
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen: 38 cm x 15 cm x 30 cm (b. x d. x h.).
Een melkmenger is onmisbaar bij het bereiden van grotere hoeveelheden melk. Deze RVS melkmenger voor kalveren heeft een onder geplaatste motor, waardoor de opening van de mixer geheel vrij blijft voor het vullen en eenvoudig reinigen na gebruik. De melkmixer op wielen is voorzien van een 230 volts pomp. De melkmenger is standaard uitgerust met een RVS trekbeugel met stuur as, hierdoor is de menger nog eenvoudiger te verplaatsen. De scharnierbare deksel is volledig afsluitbaar.
Deksel houdt de inhoud van de speenemmer vrij van vuiligheid. Geschikt voor de CalfOTel speenemmers 9 liter.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 30% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
Biestvervanger met maar één ingrediënt: runderbiest.
Calf’s Choice Total® 100 is een hoogwaardige biestvervanger, bestaande uit slechts één ingrediënt: gedroogde runderbiest. Volledige biest bevat immers de specifieke combinatie van essentiële eiwitten, biestvet en andere belangrijke factoren die het kalf direct na de geboorte nodig heeft.
Dit product is geschikt voor gebruik direct na de geboorte van het kalf, wanneer verse biest niet beschikbaar is of als aanvulling op eigen biest van onvoldoende kwaliteit of volume.
Kenmerken van Calf’s Choice Total® 100:
Voor een optimale en gezonde groei van uw kalveren is de juiste voeding van groot belang. Een kalf heeft behoefte aan voeding van een constante kwaliteit. In de praktijk echter is het lastig om al uw kalveren dezelfde dosering en temperatuur melk te voeren. Met de melktaxi van Holm & Laue is er de oplossing voor veehouders die zowel het voeren nauwkeuriger maakt en het werk verlicht.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten