Exclusief btw
Excl. btw
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
Met kraan, 220/240V
Optie's
2 kalveren in de groep of “ruimte gebrek”? Dan is dit een eenvoudige oplossing. Met de Ezi Lock Hooks kunt u de bak eenvoudig klemmen. (tot 7,5 cm)
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.
De ideale voertrog voor kalveren om hun voeding op een efficiënte en gezonde manier te beheren. Onze voertroggen zijn speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoeften van jonge kalveren, en ze zorgen voor een gemakkelijke en gecontroleerde toegang tot voedsel.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Met deze praktische en arbeidsbesparende CalfOTel CombiFeeder kunt u brokken en hooi gezamenlijk in een gecombineerde unit aanbieden. Onderin bevindt zich de bak voor de brokken; bovenin is de hooiruif geplaatst.
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
Melkmixer combi op wielen met ondergeplaatste motor en opgebouwde pomp.
verkrijgbaar in de volgende maten:
Voor extra stevigheid bij de ECF6 Swing Over
De ECF6 Lock is speciaal gemaakt om te gebruiken met de ECF6 Swing Over adaptor. Deze adaptor draait op het voerhek met een M10 bout. Omdat de drinkbak dan nog in het hok hangt, kunnen kalveren ermee gaan spelen. Om dit te voorkomen, gebruik je de ECF6 Lock. Deze vergrendeling zorgt ervoor dat de bak stevig blijft hangen en niet kan bewegen.
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Deze GPI doorstroommeter meet het totaal aantal liters vloeistof dat door de leiding stroomt.
Flomec – GPI nylon turbine flow meter, 1″ uitvoering.
Voorzien van digitale uitlezing van batch- en totaalteller.
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Met de kalverbox Trio EasyClean XXL kunnen kalveren tot het moment van spenen in dezelfde omgeving blijven zonder tussentijds aanpassingen aan de kalverbox te doen. De box is automatisch uit te mesten en heeft een geïntegreerde gieropvang, waardoor het de ideale box voor kalf én veehouder is.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten