Exclusief btw
Excl. btw
Met de kalverbox Trio EasyClean XXL kunnen kalveren tot het moment van spenen in dezelfde omgeving blijven zonder tussentijds aanpassingen aan de kalverbox te doen. De box is automatisch uit te mesten en heeft een geïntegreerde gieropvang, waardoor het de ideale box voor kalf én veehouder is.
Meerdere stuks? Prijs op aanvraag!
Jonge kalveren langer in een beschermde omgeving houden heeft zijn voordelen. Er zijn minder stress momenten en het besmettingsgevaar wordt tot een minimum beperkt. Doordat het kalf in deze periode zo min mogelijk stress ervaart, kan het alle energie gebruiken om te groeien in plaats van het te gebruiken om te herstellen.
Het kalf verblijft de eerste periode in eenlingboxen van 1.2 x 1.8 meter. De ideale omgeving met microklimaat voor een kalf in de eerste levensfase. Wanneer de kalveren gegroeid zijn, kan er eenvoudig een groepshok worden gecreëerd, door de uitneembare tussenwanden eruit te nemen. Doordat de eenlingboxen ruim zijn kan men zelf het ideale moment bepalen. Het geïsoleerde dak en de regelbare luchtstroomschuiven zorgen zowel tijdens warme als koude periodes voor een optimaal klimaat.
Het is bewezen dat kalveren in groepen gemiddeld meer voeding opnemen dan kalveren die individueel gehuisvest zijn, omdat ze van elkaar leren te eten. Doordat de kalveren per 3 gehuisvest zijn is het eenvoudig om de kalveren te monitoren qua voeding en algehele gezondheid. De veehouder kan per groep van 3 inschatten wanneer ze er klaar voor zijn om bij elkaar in een groepshok te komen. Met dit systeem kan er makkelijk op basis van gewicht in plaats van leeftijd geselecteerd worden.
De kalverbox Trio EasyClean XXL heeft een uniek onderframe. De roosterdelen zijn indivividueel draaibaar, waardoor de eenlingboxen individueel afgemest kunnen worden. Op deze manier kan de box snel én zonder zwaar lichamelijk werk afgemest en gereinigd worden.
De CalfOTel Small is uitermate geschikt voor de buiten opfok van kalveren tot en met 2 weken. Het hok onderscheidt zich door het sterke en duurzame materiaal.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
2, 3, 4, 5 of 6 kalveren in de groep goed voeren is naar onze mening de beste methode.
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Neporex 5 kg heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
De 0-32% brix refractometer van a.s is een colostrum meettoestel voor het nauwkeurig en snel bepalen van de kwaliteit van biestmelk.
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Het informatieplaatje is gemaakt van kunststof en zorgt ervoor dat alle belangrijke informatie over het kalf snel te vinden is. Het plaatje is gemakkelijk te reinigen met wasbenzine, zodat het opnieuw gebruikt kan worden voor de huisvesting van een nieuw kalf.
De houder van het informatieplaatje is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is gemakkelijk te plaatsen op beide hoeken van het CalfOTel Comfort hekwerk. Wanneer er nieuwe informatie op het plaatje geschreven moet worden, is deze eenvoudig uit de houder te schuiven.
Ideaal om snel en geleidelijk vloeistoffen te verwarmen. voor de verwarming van elk soort vloeistof van kalvermelk tot wijn. traploze thermostaat (slaat automatisch af).
Neporex 20 kg heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Wij raden aan om het kalf zo snel mogelijk na geboorte, wanneer het kalf droog is, een kalverdekje om te doen. Leg het kalf na de geboorte in een eenlingbox met een dik pak stro, evt met een warmtelamp erboven om vlug op te drogen.
De Cosy Calf bodywarmer kan gebruikt worden tot ongeveer 6 weken leeftijd.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten