
Exclusief btw
Excl. btw
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-10 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-10 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken, de XL-10 is ook goed toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Meerdere stuks? Prijs op aanvraag!
Hok met drempel en hijsogen.
Afmetingen: (l. x b. x h.)
Hok: 245 x 450 x 200cm
Afmetingen zijn buitenmaten/transportmaten en kunnen per hok afwijken.
Een robuust kalf en een vlotte koe aan het voerhek – dát is waar je het voor doet. Geef je koeien een natuurlijke, krachtige start na het afkalven met pHom Norway Energy Drink. pHom Norway Energy Drink is rijk aan energie en natuurlijke mineralen en elektrolyten uit arctische Noorse wateren.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Gecombineerd jongveemeetlint, om het gewicht te bepalen. De meetband is scheurvast en heeft een schaalverdeling in cm. (totale lengte 250 cm)
Meet de borstomtrek onmiddellijk achter de elleboog.
De meetband wordt door een druk op de ontgrendelknop, die zich op de zijkant bevindt, automatisch opgerold. Let erop dat de uitgetrokken band bij het indrukken van de ontgrendeling niet terug springt, maar gecontroleerd wordt ingetrokken.
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Deze GPI doorstroommeter meet het totaal aantal liters vloeistof dat door de leiding stroomt.
Flomec – GPI nylon turbine flow meter, 1″ uitvoering.
Voorzien van digitale uitlezing van batch- en totaalteller.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 30% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
Quick Bayt WG is een uiterst effectief middel tegen alle vliegen, zoals kamer-, brom- of fruitvliegen. Inzetbaar in dierverblijven en opslagplaatsen.
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
FOS Rediar – Natuurlijke ondersteuning voor de darmgezondheid van kalveren
FOS Rediar is een aanvullend diervoeder dat speciaal is ontwikkeld om de darmfunctie van kalveren te ondersteunen. De unieke samenstelling op basis van pectinen, elektrolyten en glucose draagt bij aan een goede darmwerking en helpt bij het op peil houden van de vocht- en energiebalans. Ideaal voor gebruik tijdens kwetsbare periodes.
✔ Bevat géén antibiotica
✔ Ondersteunt de natuurlijke darmfunctie
✔ Helpt het verlies van vocht en zouten aan te vullen
✔ Bevat glucose als energiebron voor verzwakte dieren
Pectinen vormen een beschermende laag in de darmen, elektrolyten ondersteunen het herstel van de vochtbalans en glucose bevordert de opname van voedingsstoffen. FOS Rediar kan zowel in periodes van verhoogde behoefte als tijdens herstel worden ingezet.
Verkrijgbaar per emmer.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten