
Exclusief btw
Excl. btw
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Na aanschaf van een basishok kunt u het systeem verder uitbouwen met de bijbehorende uitbreidingsmogelijkheden.
De CalfOTel® Indoor Combo zorgt ervoor dat u kalveren vanuit de individuele huisvesting eenvoudig samen kunt voegen tot groepen, zonder de kalveren te verplaatsen. Dit voorkomt stress en zorgt voor een betere sociale ontwikkeling. Daarnaast kunt u de kalveren die extra aandacht nodig hebben individueel huisvesten, terwijl de andere in groepen geplaatst kunnen worden. Het systeem kent veel arbeidsgemak en is gemakkelijk te reinigen. Het kalverhok heeft een tweedelig opsluithek, bekend van de CalfOTel® Hybrid, waarmee u het hok kunt betreden zonder het kalf te storen tijdens het drinken. Met CalfOTel® Indoor Combo maakt u heel efficiënt het indoor kalverplein dat bij u past. Het systeem start met een basishok dat bestaat uit een standaard set onderdelen. Na aanschaf van een basishok kunt u het systeem verder uitbouwen met de bijbehorende uitbreidingsmogelijkheden.
De CalfOTel Small is uitermate geschikt voor de buiten opfok van kalveren tot en met 2 weken. Het hok onderscheidt zich door het sterke en duurzame materiaal.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Exclusief btw
Met de kalverbox Trio EasyClean XXL kunnen kalveren tot het moment van spenen in dezelfde omgeving blijven zonder tussentijds aanpassingen aan de kalverbox te doen. De box is automatisch uit te mesten en heeft een geïntegreerde gieropvang, waardoor het de ideale box voor kalf én veehouder is.
Exclusief btw
CalfOTel Hybrid, een uniek nieuw huisvestingsconcept voor kalveren, waarin de kalveren zowel individueel als in kleine groepen ‘buiten’ worden gehuisvest.
Actie is exclusief accessoires
Exclusief btw
Exclusief btw
Biestvervanger met maar één ingrediënt: biest.
Sinds enkele jaren kunt u bij Quality Calf terecht voor de aankoop van en advies over Calf’s Choice Total® 100. Dit is een natuurlijke biestvervanger met maar één ingrediënt: biest! Volledige biest bevat immers de specifieke combinatie van essentiële eiwitten, biestvet en andere belangrijke factoren die het kalf direct na de geboorte nodig heeft.
Exclusief btw
Exclusief btw
Dit opfoksysteem heeft tevens een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Voor de veehouder die zijn (of haar) kalveren binnen, of buiten onder dak wil opfokken, is dit een ongelofelijk praktisch en flexibel systeem, dat verdere reductie van arbeidskosten paart aan de hoogst mogelijke gebruiksvriendelijkheid.
Mogelijk op rooster, in enkelvoudige, dubbele en drievoudige uitvoering voorzien van zwenkwielen.
Exclusief btw
Zodra de kalveren overgaan naar de groep, neem dan de spenen vanuit de MB1EL mee naar de groepsbak (MB6 of MB10). De overgebleven gaten dicht u met een plug. Dat bespaart spenen. Elke groep krijgt dus een bar die met de groep meegaat. Nummer uw bakken en groepshokken. Zo worden de spenen optimaal gebruikt. “Bij een jong kalf een nieuwe speen.”
Exclusief btw
Gemakkelijk aan het hek te bevestigen. Met draaischroef om de emmer op de plaats te houden.
Exclusief btw
Compartimenten bakken zijn er in 2, 3 of 5 vakken
Exclusief btw
Verkrijgbaar in rood of wit en lengte 10 cm.
Exclusief btw
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen: 38 cm x 15 cm x 30 cm (b. x d. x h.).
Exclusief btw
K-Othrine SC vloeibaar is een insecticide ter bestrijding van kruipende insecten (o.a. kakkerlakken, bedwantsen, huiskrekels en vlooien) en vliegen in dierverblijven, opslag-, verblijfs- en bedrijfsruimten.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Exclusief btw
Quality Calf is officieel exclusief distributeur van het Store & Thaw biestmanagementsysteem van Pyon. Dit systeem maakt een uiterst efficiënte biestverzameling mogelijk. De biest wordt eerst getest middels een refractometer en kan zelfs ook gepasteuriseerd worden om daarna ingevroren te worden voor later gebruik. De biest kan bovendien binnen 15 tot 20 minuten worden ontdooid zonder daarbij de waardevolle immunoglobulinen te beschadigen. Voor het ontdooien en pasteuriseren wordt gebruik gemaakt van de Store & Thaw Bain-Marie: een geïsoleerd bad met deksel dat tot 16 liter per uur kan ontdooien.
Exclusief btw
De 0-32% brix refractometer van a.s is een colostrum meettoestel voor het nauwkeurig en snel bepalen van de kwaliteit van biestmelk.
Exclusief btw
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten