
Exclusief btw
Excl. btw
Het informatieplaatje is gemaakt van kunststof en zorgt ervoor dat alle belangrijke informatie over het kalf snel te vinden is. Het plaatje is gemakkelijk te reinigen met wasbenzine, zodat het opnieuw gebruikt kan worden voor de huisvesting van een nieuw kalf.
De houder van het informatieplaatje is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is gemakkelijk te plaatsen op beide hoeken van het CalfOTel Comfort hekwerk. Wanneer er nieuwe informatie op het plaatje geschreven moet worden, is deze eenvoudig uit de houder te schuiven.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-10 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-10 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken, de XL-10 is ook goed toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Strijkflacon met kwast afsluitbaar voor het aanbrengen van de Quick Bayt met strepen of stippen op panelen van hout, karton of stof.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Sluit clip kunststof los voor qc kalverbodywarmer en -dekje (Kerbl)
Kalverdiarree blijft gezondheidsproblemen geven en daarmee een significant economisch risico in de rundveefokkerij. De oorzaken van kalverdiarree zijn veelvoudig. Besmettelijke en niet besmettelijke factoren kunnen diarree veroorzaken.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Kunststof voedertrog van hoogwaardig polyethyleen, waarin u zowel melk als krachtvoer kunt verstrekken. Door de doordachte vorm, staan de emmers stevig, en blijft de trog schoon voor het krachtvoer. Geschikt voor CalfOTel XL-5 of XL-10.
Afmetingen:
190 x 37 x 25 cm (lxbxh)
CalfOTel Hybrid, een uniek nieuw huisvestingsconcept voor kalveren, waarin de kalveren zowel individueel als in kleine groepen ‘buiten’ worden gehuisvest.
Emmer ophangplaatje voor kalveremmer afgeplat
De QC Pens Flakes is een optimaal kalvervoer voor stimulering van de pensflora en pensontwikkeling. De QC Pens Flakes is een complete mix bestaande uit stro, maisvlokken en kalverbrok die gedurende de melkperiode onbeperkt gevoerd kan worden. Een ruwvoeraanvulling is hierbij dus niet nodig. In de praktijk wordt de QC Pens Flakes onbeperkt vanuit de voertrog aangeboden, tijdens het verblijf in de éénlingbox of iglo worden een paar handjes in een schaaltje aangeboden. Omdat de mix wat plakkerig is en dus aan de neusjes van de kalveren blijft hangen is een snelle opname verzekerd!
Per 500 kg
De CalfOTel Small is uitermate geschikt voor de buiten opfok van kalveren tot en met 2 weken. Het hok onderscheidt zich door het sterke en duurzame materiaal.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Met deze praktische en arbeidsbesparende CalfOTel CombiFeeder kunt u brokken en hooi gezamenlijk in een gecombineerde unit aanbieden. Onderin bevindt zich de bak voor de brokken; bovenin is de hooiruif geplaatst.
Store & Thaw Biestzakken zijn multi gelaagde zakken met gelaste naden die zorgen voor extra stevigheid. De grote opening zorgt voor het snel kunnen vullen en ledigen. Het zijn zakjes van 5 liter die gevuld kunnen worden met 4 liter biest, maar een snellere ontdooiing wordt bereikt met een vulling van 2 liter biest per zak.
Exclusief krat!
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten