
Exclusief btw
Excl. btw
De Matabi Evolution 7 is een innovatieve drukspuit met een uniek ontwerp.
De spuit heeft een nuttige capaciteit van 5 liter. Verder is de Evolution 7 voorzien van een handige doseerdop, waarmee vloeistoffen gedoseerd kunnen worden in 2ml, 5ml, 10ml of 15ml.
Aan de zijkant van de spuit is een praktische houder voor de lans in het ontwerp opgenomen. Hierdoor kan de lans eenvoudig en praktisch bij de spuit opgeborgen worden wanneer deze niet gebruikt wordt. Door de aparte dop voor het vullen hoeft de houder niet meer van de spuit af, wat de kans verkleint dat er vloeistoffen over het handvat gemorst worden.
De vuldop is voorzien van een ontluchtingsknop waarmee eenvoudig de aanwezige druk in de spuit afgevoerd kan worden. De ontluchtingsknop doet tegelijkertijd dienst als overdrukventiel, waardoor de druk in de Evolution 7 nooit te hoog op kan lopen. Door het transparante ontwerp is het vloeistofniveau in de spuit eenvoudig af te lezen.
Biestvervanger met maar één ingrediënt: biest.
Sinds enkele jaren kunt u bij Quality Calf terecht voor de aankoop van en advies over Calf’s Choice Total® 100. Dit is een natuurlijke biestvervanger met maar één ingrediënt: biest! Volledige biest bevat immers de specifieke combinatie van essentiële eiwitten, biestvet en andere belangrijke factoren die het kalf direct na de geboorte nodig heeft.
Exclusief btw
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-10 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-10 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken, de XL-10 is ook goed toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Exclusief btw
Mocht je de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met je mee.
Exclusief btw
Exclusief btw
Dit opfoksysteem heeft tevens een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Voor de veehouder die zijn (of haar) kalveren binnen, of buiten onder dak wil opfokken, is dit een ongelofelijk praktisch en flexibel systeem, dat verdere reductie van arbeidskosten paart aan de hoogst mogelijke gebruiksvriendelijkheid.
Mogelijk op rooster, in enkelvoudige, dubbele en drievoudige uitvoering voorzien van zwenkwielen.
Exclusief btw
Emmer ophangplaatje voor kalveremmer afgeplat
Exclusief btw
Gegalvaniseerde speenemmerhouder, gemakkelijk te monteren aan het inzethek van het kalverhok. Geschikt voor de CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
Exclusief btw
FOS Rediar is de meest effectieve oplossing tegen kalverdiarree. ‘FOS Rediar’ is dé natuurlijke oplossing voor darmproblemen. Werkt zowel preventief als bij curatief gebruik. De goede eigenschappen van ‘FOS Rediar’ zijn te danken aan pectinen, elektrolyten en glucose. ‘FOS Rediar’ bevat geen antibiotica.
Het belangrijkste bestandsdeel van ‘FOS Rediar’ zijn de pectinen. Pectinen vormen een dun vlies aan de binnenzijde van de darmen en verhinderen daardoor dat de bacteriën, die diarree veroorzaken, zich kunnen vasthechten. Deze bacteriën worden vervolgens afgevoerd, zodat de oorspronkelijke darmflora zich kan herstellen. De elektrolyten, toegediend met heel veel water, compenseren het levensgevaarlijke verlies van vocht en zouten, dat ontstaat wanneer een kalf diarree heeft en het dier dreigt uit te drogen. De glucose vergemakkelijkt de opname van elektrolyten en is voor het verzwakte dier een nieuwe bron van energie. Dit product wordt verkocht per emmer.
Exclusief btw
De QC Pens Boost NGMO staat voor een zeer smakelijke kalverbrok waarmee een goede opname verzekerd is. Belangrijk om te vermelden is dat deze brok Rumi Cox + bevat. Deze premix met toegevoegde etherische oliën en natuurlijke extracten onderdrukken de ontwikkeling van oöcysten, welke de boosdoener zijn van coccidiose. Coccidiose kenmerkt zich door dunne donkere mest waar ze veel op persen i.c.m. vaak een dor en ruig haarkleed. De brok kan Ad Lib (onbeperkt) gevoerd worden zonder concessies te doen aan de mestconsistentie. Zeker in het stro-hok adviseren we deze brok onbeperkt in de voergoot of vanuit een krachtvoer-zelfvoederingsbak aan te bieden. Dit kan omdat er in de brok een klein percentage luzerne en koolzaadstro is meegeperst.
Per 500kg
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
Exclusief btw
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
Exclusief btw
Neporex heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
Exclusief btw
Exclusief btw
Recent heeft CalfOTel® een nieuwe kunststof voedertrog toegevoegd aan de accessoire-range; de CalfOTel®AdLibFeeder. Een tijdbesparende voedertrog die over een langere periode krachtvoer aan de kalveren kan verstrekken zonder dat deze steeds bijgevuld hoeft te worden. De bulkvoorraad wordt hierbij afgeschermd tegen regen, insecten, vogels en knaagdieren.
De CalfOTel® AdLibFeeder kan aan een CalfOTel® XL-5 of CalfOTel® XL-10 groepskalverhok met uitloophekwerk bevestigd worden.
Exclusief btw
Quick Bayt WG is een uiterst effectief middel tegen alle vliegen, zoals kamer-, brom- of fruitvliegen. Inzetbaar in dierverblijven en opslagplaatsen.
Exclusief btw
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten