Exclusief btw
Excl. btw
2, 3, 4, 5 of 6 kalveren in de groep goed voeren is naar onze mening de beste methode.
Plaats bij elke groep die u opstart nieuwe spenen aan de bar. Gelijk aan het aantal kalveren die in de groep zitten. De overgebleven gaten dicht u met een plug, zo bespaart u spenen. Zorg dat het leeftijdsverschil in de groep niet groter is dan 14 dagen (ideaal).
Na elke melkbeurt is het verstandig de bar te reinigen met warm water. Spenen spoelen gelijk mee, omdat ze open zijn aan de achterkant. 1x per week reinigingen met een alkalisch middel. (blauwe bus van de melkmachine)
Heeft u 4 groepen met kalveren aan de melk? Dan zijn er 4 groepsbakken nodig. Bij elke groep die u opstart, nieuwe spenen aan de bar of de spenen meenemen vanuit de 1 drinker.
Nummer de groepsbakken en de groepshokken, zodat ze niet verwisseld worden.
Inhoud: 36 liter
Gewicht: 3 kilogram
Lengte: 700 mm. Breedte 300 mm. Hoogte 400 mm
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
De ECF2 drinker maakt het mogelijk voor kalveren om samen te spelen, drinken en leren vanaf het eerste moment.
Dit systeem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door intensief zuigen en de natuurlijke drinkhouding van het kalf wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
Gegalvaniseerde speenemmerhouder, te monteren aan de voorzijde van het kalverhok. Opklapbaar. Capaciteit 5 speenemmers.
Verkrijgbaar in rood of wit en lengte 10 cm.
Ideaal om snel en geleidelijk vloeistoffen te verwarmen. voor de verwarming van elk soort vloeistof van kalvermelk tot wijn. traploze thermostaat (slaat automatisch af).
Ter vervanging van ring in koppeling. (3mm)
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Deze praktische bewaarbox biedt plaats aan alle kleine hulpmiddelen, die in de kalverstal nodig zijn. Of het nu gaat om oormerktangen, thermometers, gewichtsmeetlint, wegwerphandschoenen of ander belangrijke zaken, alles vindt een plekje in het praktische handschoenenvak. Bovendien is het rechte deksel uitstekend geschikt als bureauonderlegger. Omdat men de complete box heel eenvoudig van de MelkTaxi kan verwijderen en transporteren, heeft u deze zaken ook op andere plekken snel bij de hand.
RVS deksel passend op de volgende RVS Melkmixermaten:
CalfOTel Hybrid, een uniek nieuw huisvestingsconcept voor kalveren, waarin de kalveren zowel individueel als in kleine groepen ‘buiten’ worden gehuisvest.
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
Quality Milk ‘Green‘ is een absoluut hoogwaardig product. Dit product bevat 30% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders die op de markt verkrijgbaar zijn. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid van het product. Daarnaast heeft het een uitstekende stabiliteit.
Per 500 kg
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Recent heeft CalfOTel® een nieuwe kunststof voedertrog toegevoegd aan de accessoire-range; de CalfOTel®AdLibFeeder. Een tijdbesparende voedertrog die over een langere periode krachtvoer aan de kalveren kan verstrekken zonder dat deze steeds bijgevuld hoeft te worden. De bulkvoorraad wordt hierbij afgeschermd tegen regen, insecten, vogels en knaagdieren.
De CalfOTel® AdLibFeeder kan aan een CalfOTel® XL-5 of CalfOTel® XL-10 groepskalverhok met uitloophekwerk bevestigd worden.
Quick Bayt WG is een uiterst effectief middel tegen alle vliegen, zoals kamer-, brom- of fruitvliegen. Inzetbaar in dierverblijven en opslagplaatsen.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten