
Exclusief btw
Excl. btw
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Met kraan, 220/240V
Optie's
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
De D-(Drink) Bolus is een aanvullend dieetvoeder voor kalveren, bedoeld voor gebruik in situaties waarin de normale spijsvertering tijdelijk verstoord kan zijn. De bolus bevat speciaal geselecteerd natriumbicarbonaat en is ontworpen ter ondersteuning van de zuur-basebalans en de algehele voederopname.
Dankzij de stevige vorm en het compacte formaat is de bolus eenvoudig toe te dienen met behulp van een bolusschieter. De bolus is gebruiksklaar en praktisch in de toepassing.
Met 9 vrij programmeerbare doseerstappen kunt u bijna elke willekeurige hoeveelheid voer doseren – zonder vervelend nadruppelen. Bovendien is de greep ergonomisch aangepast en mooi licht. Dankzij de geïntegreerde batterij bent u bij de kalveren niet afhankelijk van stroomvoorziening. Zo bent u met name bij het houden van individuele iglo’s volledig flexibel bij het kiezen van de locatie en kunnen kalveren ook op verschillende plaatsen worden gevoerd.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Dit opfoksysteem heeft een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Voor de veehouder, die zijn (of haar) kalveren binnen, of buiten onder dak wil opfokken, is dit een ongelofelijk praktisch en flexibel systeem.
Uitgevoerd met 2 vaste wielen aan de voorzijde van het hok.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
Groen kunststof rooster t.b.v. CalfOTel Comfort
Ophangsysteem (adapter) met locker voor de ECF6 drinker.
Keuze uit 3 verschillende soorten adapters:
Mobiele groepshuisvesting voor kalveren.
Standaard buitenwerks afmetingen: L x B x H : 5 x 3,1 x 2,23 meter.
Groepsverblijf voor kalveren tot 16 weken. De zijden zijn compleet gesloten om tocht te voorkomen. Het buitenverblijf wordt standaard geleverd met een geïsoleerd dak en luchtschuiven voor een optimaal klimaat.
2, 3, 4, 5 of 6 kalveren in de groep goed voeren is naar onze mening de beste methode.
Weersomstandigheden, weidegang, grondsoort, bemesting… Het zijn allemaal factoren van invloed op het milieu in de pens. Een langdurige en stabiele pH zorgt voor veel minder kans op pensverzuring.
80 tot 100 gram per koe per dag pHom Norway in je TMR is alles wat je ervoor hoeft te doen.
Pillenschieter voor:
• QC D-Bolus
• QC Ferro Bolus
Biestvervanger met maar één ingrediënt: runderbiest.
Calf’s Choice Total® 100 is een hoogwaardige biestvervanger, bestaande uit slechts één ingrediënt: gedroogde runderbiest. Volledige biest bevat immers de specifieke combinatie van essentiële eiwitten, biestvet en andere belangrijke factoren die het kalf direct na de geboorte nodig heeft.
Dit product is geschikt voor gebruik direct na de geboorte van het kalf, wanneer verse biest niet beschikbaar is of als aanvulling op eigen biest van onvoldoende kwaliteit of volume.
Kenmerken van Calf’s Choice Total® 100:
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten