CalfOTel Plus met Duo Fence
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
Prijs op aanvraag
Offerte aanvragen- Gegalvaniseerd, gepatenteerd hekwerk (EP 1.138.196)
- Gemaakt van glasvezelversterkt polyester, hetgeen garant staat voor een lange levensduur en schaduwtemperatuur in de zomer
- De gladde binnenlaag verhindert bacterievorming en is makkelijk te reinigen
- Uitstekende ventilatie door de openingen voor in het dak
- De drempel houdt het stro in het hok
- Praktisch hek, te openen met 1 hand
- Gecombineerd hekwerk, zowel voor twee kalfjes individueel als twee kalfjes in een groepje
CalfOTel Duo Fence Plus
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden. De kalveren hebben de eerste dagen nog een eigen hut met een eigen uitloop. Het middelste hek kan op elk moment eenvoudig en snel worden opgevouwen, waardoor één uitloop voor twee kalverhutten ontstaat. Het is daarom bijzonder geschikt voor biologische bedrijven en voldoet aan de wetgeving dat kalveren al op jonge leeftijd in groepen gehouden moeten worden.
Het is mogelijk om alleen het middelste hekwerk op te klappen, maar ook het gehele CalfOTel Duo hekwerk kan worden opgeklapt. Daarnaast is het hekwerk voorzien van twee voorhekken, waardoor het mogelijk is om de twee kalverhutten op slot te doen. Het is ook mogelijk om de omheiningen van reeds aangeschafte Plus/Comfort kalverhutten aan te passen tot één Duo hekwerk. Hiervoor is alleen een ombouwset nodig.
CalfOTel Duo Fence Plus eigenschappen
- Het scharnierende hekwerk is kantelbaar, zowel met als zonder frontgedeelte, en behoudt altijd een vaste U-vorm. Met gekanteld hekwerk kan het buitenverblijf gemakkelijk en snel machinaal gereinigd worden
- Ook het hok kan door middel van scharnieren naar voren kantelen. Zo ligt het stro uit het binnen verblijf vrij, waardoor het snel en moeiteloos opgeruimd kan worden.
Afmetingen
- Twee hokken met drempel, Duo hekwerk en 2 emmerringen.
- Afmetingen: (l. x b. x h.)Hok: 200 x 115 x 128 cm (2x)
- Hekwerk: 150 x 230 x 100 cm
Afmetingen zijn buitenmaten/transportmaten en kunnen per hok afwijken.
Gewaarborgde kwaliteit
Vragen?
Iris staat voor je klaar!
Bereikbaar op werkdagen tot 18.00 uur
Uitgebreid assortiment
Bekijk alle producten
Melkmixer op 3 poten 50/90/200/300 liter RVS met ondergeplaatste motor
Mocht je de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met je mee.
CalfOTel Open Top verrijdbaar rooster enkel
De CalfOTel Open Top verrijdbaar enkel met een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Een ideaal kalverhok op wielen voor binnen en buiten.
ECF 1 hengsel voor drinker
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
- Boor een gat van 5 mm op de aangegeven plaats.
- Plaats het hengsel en schuif de snelborger erachter.
CalfOTel Plus met drempel
De CalfOTel Small is uitermate geschikt voor de buiten opfok van kalveren tot en met 2 weken. Het hok onderscheidt zich door het sterke en duurzame materiaal.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Emmerdroogmolen 19-delig deelbaar
Afstandsbediening op doseerarm
Met 9 vrij programmeerbare doseerstappen kunt u bijna elke willekeurige hoeveelheid voer doseren – zonder vervelend nadruppelen. Bovendien is de greep ergonomisch aangepast en mooi licht. Dankzij de geïntegreerde batterij bent u bij de kalveren niet afhankelijk van stroomvoorziening. Zo bent u met name bij het houden van individuele iglo’s volledig flexibel bij het kiezen van de locatie en kunnen kalveren ook op verschillende plaatsen worden gevoerd.
CalfOTel XL-5 met opsluithek en met vastzetsysteem
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
CalfOTel Rooster Comfort verlaagd
Groen kunststof rooster t.b.v. CalfOTel Comfort
- Goede vochtdoorlaatbaarheid, waardoor stro droog blijft
- Zeer licht, makkelijk hanteerbaar
- Gemakkelijk te reinigen en hierdoor hygiënisch
- Grove korrel op oppervlak, wat grip biedt voor het kalf en het stro op zijn plek houdt
Biestemmer RVS
Verkrijgbaar in 5,7 liter, 8,5 liter of 12,3 liter.
CalfOtel Indoor combo 100cm met dubbele rij
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
CalfOTel Comfort met drempel
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Kalverbox Quattro XL
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
CalfOTel Speenemmerhouder Solide
Een nieuwe, unieke, speenemmerhouder in ons assortiment. Door onder andere een gepatenteerde clip en de vernieuwde vormgeving van de houder, blijft de speenemmer muurvast verbonden op de houder. Dit zorgt ernerzijds voor een betere hygiëne, anderzijds bespaart u met deze houder op arbeid.
Quality Milk ‘Yellow‘
Quality Milk ‘Yellow‘ is een hoogwaardig product, gebaseerd op geselecteerde, hoogwaardige zoete weipoeder vanuit de kaasproductie. De kalvermelk is uitstekend oplosbaar; zelfs in water met een lagere temperatuur. De combinatie van organische zuren en etherische oliën bevordert een probleemvrije opfok. Door de zorgvuldig geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk smakelijk en zeer goed verteerbaar. Dit product kan dus zowel warm als koud verstrekt worden én daardoor ook geschikt voor diverse voorraadsystemen.
Per 500 kg
CalfOtel Hekwerk 6-Delig voor Hybrid
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
Duurzame jongveeopfok met maximaal rendement
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten