Quality Milk ‘Yellow‘
Quality Milk ‘Yellow‘ is een hoogwaardig product, gebaseerd op geselecteerde, hoogwaardige zoete weipoeder vanuit de kaasproductie. De kalvermelk is uitstekend oplosbaar; zelfs in water met een lagere temperatuur. De combinatie van organische zuren en etherische oliën bevordert een probleemvrije opfok. Door de zorgvuldig geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk smakelijk en zeer goed verteerbaar. Dit product kan dus zowel warm als koud verstrekt worden én daardoor ook geschikt voor diverse voorraadsystemen.
Prijs op aanvraag
- Samengesteld op basis van zoete wei, bevat ook caseïnaat.
- Zeer gemakkelijk en goed oplosbaar; stabiel in oplossing.
- Met lijnzaadolie voor ondersteuning van een gezonde darmflora én een glanzend haarkleed.
- Toevoegingen van etherische oliën, omega 3 en 6 vetzuren pre- en probiotica.
- Ook geschikt voor ad-lib voedering.
- Goed verteerbaar en aangezuurd.
- Uitstekende prijs/kwaliteits-verhouding voor een optimaal rendement.
Gewaarborgde kwaliteit



Vragen?
Jurgen staat voor je klaar!
Bereikbaar op werkdagen tot 18.00 uur
Uitgebreid assortiment
Bekijk alle producten
Polyurethaan wielen 20 cm (meerprijs)

Milkbar plug/stop voor afsluiten
Zodra de kalveren overgaan naar de groep, neem dan de spenen vanuit de MB1EL mee naar de groepsbak (MB6 of MB10). De overgebleven gaten dicht u met een plug. Dat bespaart spenen. Elke groep krijgt dus een bar die met de groep meegaat. Nummer uw bakken en groepshokken. Zo worden de spenen optimaal gebruikt. “Bij een jong kalf een nieuwe speen.”

Selko Calf - 20kg
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
- Wordt de pH van de melk verlaagd
- Wordt het product beter afgestemd op de spijsvertering van het jonge dier
- Is het mogelijk de melk langer te bewaren onder geschikte omstandigheden

CalfOTel Comfort met drempel
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!

Kalverbodywarmer QC - maat S
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.

Sluit clip groot kunststof Cosy Calf bodywarmer

CalfOTel Plus met Duo Fence
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.

CalfOtel Indoor combo 120cm zonder achterwand
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.

QC Pens Flakes 2.0 NGMO
De QC Pens Flakes 2.0 NGMO is een optimaal kalvervoer voor stimulering van de pensflora en pensontwikkeling. Deze complete mix is onderdeel van de “QC lijn 2.0”. Dit houdt in dat hierin de 5 unieke grondstoffen zijn verwerkt die optimaal verteren in de pens, waardoor de darm van het dier wordt ontlast. Op deze manier kan het jonge dier zich optimaal ontwikkelen en een maximale weerstand opbouwen.
De QC Pens Flakes 2.0 NGMO bestaat uit stro, maisvlokken en kalverbrok die gedurende de melkperiode onbeperkt gevoerd kan worden. Een ruwvoeraanvulling is hierbij dus niet nodig. In de praktijk wordt de QC Pens Flakes NGMO onbeperkt vanuit de voertrog aangeboden, tijdens het verblijf in de éénlingbox of iglo worden een paar handjes in een schaaltje aangeboden. Omdat de mix wat plakkerig is en dus aan de neusjes van de kalveren blijft hangen is een snelle opname verzekerd!
Per 500 kg

Kalverbox Duo Flex XL 100 cm
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
- Sterk, verzonken U-frame
- Solide kunststof wanden
- Standaard met uitneembare tussenwand (met zichtluik)
- Uitneembare kunststof roosters (met 3% doorlaat)
- 2-delige deurtjes maken het mogelijk de kalverbox te betreden, zonder een drinkend kalf te storen
- Spijlen van de voorhekken zijn verstelbaar
- 4 zwenkwielen waarvan 2 met rem
- Voorzien van een hefbeugel aan de voor of achterkant
- Wordt als bouwpakket geleverd
- Standaard geleverd met de volgende accessoires: speenemmersteunen, speenemmers, dubbele emmerbeugels en drinkschalen

Quality Milk ‘Red‘
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 30% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg

QC D-Bolus Bicarbonaatpil
De D-(Drink) Bolus is een aanvullend dieetvoeder voor kalveren, bedoeld voor gebruik in situaties waarin de normale spijsvertering tijdelijk verstoord kan zijn. De bolus bevat speciaal geselecteerd natriumbicarbonaat en is ontworpen ter ondersteuning van de zuur-basebalans en de algehele voederopname.
Dankzij de stevige vorm en het compacte formaat is de bolus eenvoudig toe te dienen met behulp van een bolusschieter. De bolus is gebruiksklaar en praktisch in de toepassing.

CalfOTel Voederschaaltje - 5 of 8 liter
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.

Speen voor ECF / MB drinker
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
- zorgt voor een betere groei en verhoogde immuniteit
- De ECF speen past in de holte van alle ECF Drinkers
- Ook past deze speen in alle andere type Milkbars, zoals Milkbar, JVC, Kerbl, Patura, Stalion en Milktrain
- Te bestellen per 1, 18 of 54 stuks

Sponge rubber Förster automaten D:11 mm zwart (voor reinigen slang)

Duurzame kalveropfok met maximaal rendement
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten
