
Exclusief btw
Excl. btw
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Met kraan, 220/240V
Optie's
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Groen kunststof rooster t.b.v. CalfOTel Comfort
De CalfOTel XL-10 is een goede oplossing om de overgang tussen de tijd in de kalverhutten en de jongveestal te overbruggen. Perfect voor grotere groepen kalveren, eventueel toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
De CalfOTel Dolly is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is voorzien van 2 massieve wielen en een trekstang.
Wanneer het CalfOTel kalverhok in het hekwerk geklapt is kunt u doormiddel van de dolly het geheel omhoog liften door de dolly onder het hekwerk te plaatsen. Het geheel is dan eenvoudig te verrijden.
per per stuk
Navel Dip Super 7+ is een beschermende oplossing voor het uitdrogen en beschermen van de navelstreng bij pasgeboren dieren. Deze effectieve en veilige formule is uitsluitend ontwikkeld voor het uitdrogen van dierlijke navelstrengen. Super 7+ Navel Dip droogt de navelstreng 50% sneller uit dan gelijksoortige producten. Het kan ook gebruikt worden bij dieren waarvan de navelstreng is afgescheurd bij de geboorte.
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen hooiruif groepshok : 118 cm x 37 cm x 27 cm (b. x d. x h.).
De ECF6 drinker, dé manier van melk verstrekken in het groepshok!
Dit melkverstrekkingssysteem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door de natuurlijke drinkhouding van het kalf en intensief zuigen wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
Prijs is inclusief adapter naar keus. Exclusief spenen en pluggen. Deze kunt u apart bij bestellen.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Dit opfoksysteem heeft een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Voor de veehouder, die zijn (of haar) kalveren binnen, of buiten onder dak wil opfokken, is dit een ongelofelijk praktisch en flexibel systeem.
Uitgevoerd met 2 vaste wielen aan de voorzijde van het hok.
Quick Bayt WG is een uiterst effectief middel tegen alle vliegen, zoals kamer-, brom- of fruitvliegen. Inzetbaar in dierverblijven en opslagplaatsen.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten