Exclusief btw
Excl. btw
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Met kraan, 220/240V
Optie's
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
Kalverdiarree blijft gezondheidsproblemen geven en daarmee een significant economisch risico in de rundveefokkerij. De oorzaken van kalverdiarree zijn veelvoudig. Besmettelijke en niet besmettelijke factoren kunnen diarree veroorzaken.
De ECF speen geel is speciaal ontworpen voor de eerste dagen na de geboorte. De ECF speen geel is soepeler en heeft een grotere opening voor meer melkflow. Dit is de ideale “leerspeen” voor kalveren.
Gecombineerd jongveemeetlint, om het gewicht te bepalen. De meetband is scheurvast en heeft een schaalverdeling in cm. (totale lengte 250 cm)
Meet de borstomtrek onmiddellijk achter de elleboog.
De meetband wordt door een druk op de ontgrendelknop, die zich op de zijkant bevindt, automatisch opgerold. Let erop dat de uitgetrokken band bij het indrukken van de ontgrendeling niet terug springt, maar gecontroleerd wordt ingetrokken.
Geldig t/m 30 april
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Deze praktische bewaarbox biedt plaats aan alle kleine hulpmiddelen, die in de kalverstal nodig zijn. Of het nu gaat om oormerktangen, thermometers, gewichtsmeetlint, wegwerphandschoenen of ander belangrijke zaken, alles vindt een plekje in het praktische handschoenenvak. Bovendien is het rechte deksel uitstekend geschikt als bureauonderlegger. Omdat men de complete box heel eenvoudig van de MelkTaxi kan verwijderen en transporteren, heeft u deze zaken ook op andere plekken snel bij de hand.
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Deze kalveremmer is compleet met speen. Verkrijgbaar in grijs of transparant kunststof, met rode speen of latex honing speen
Verkrijgbaar in 5,7 liter, 8,5 liter of 12,3 liter.
De ECF1 Drinker is een enkele drinkemmer voor kalveren in de eenlingbox.
Dit systeem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door intensief zuigen en de natuurlijke drinkhouding van het kalf wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
De ECF1 drinker wordt geleverd inclusief deksel, exclusief speen en hengsel. Deze zijn apart te bestellen.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Gewicht: 2 kilogram
Lengte: 400 mm. Breedte 50 mm. Hoogte 400 mm
Quality Milk ‘Green‘ is een absoluut hoogwaardig product. Dit product bevat 30% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders die op de markt verkrijgbaar zijn. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid van het product. Daarnaast heeft het een uitstekende stabiliteit.
Per 500 kg
Zodra de kalveren overgaan naar de groep, neem dan de spenen vanuit de MB1EL mee naar de groepsbak (MB6 of MB10). De overgebleven gaten dicht u met een plug. Dat bespaart spenen. Elke groep krijgt dus een bar die met de groep meegaat. Nummer uw bakken en groepshokken. Zo worden de spenen optimaal gebruikt. “Bij een jong kalf een nieuwe speen.”
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten