Quality Milk ‘Red‘
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 40% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Prijs op aanvraag
- 40% magere melkpoeder.
- Luxe kalvermelk, uitstekende jeugdgroei.
- Romig met een zoete smaak.
- Met lijnzaadolie voor ondersteuning van een gezonde darmflora én een
glanzend haarkleed. - Toevoegingen van etherische oliën, omega 3 en 6 vetzuren, pre- en
probiotica en Progres®. - Zeer goed oplosbaar; stabiel in oplossing.
- Prijstechnisch interessant voor een optimaal rendement.
Gewaarborgde kwaliteit
Vragen?
Jurgen staat voor je klaar!
Bereikbaar op werkdagen tot 18.00 uur
Uitgebreid assortiment
Bekijk alle producten
CalfOTel Comfort met opsluithek
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
CalfOtel Indoor combo 120cm met achterwand
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
QC Pens Next 2.0 NGMO
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
CalfOTel Comfort met 4-delig hekwerk
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
Tappistool
Kalverbox Quinto XL
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Biestemmer RVS
Verkrijgbaar in 5,7 liter, 8,5 liter of 12,3 liter.
Strijkflacon met kwast afsluitbaar
Strijkflacon met kwast afsluitbaar voor het aanbrengen van de Quick Bayt met strepen of stippen op panelen van hout, karton of stof.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
ECF6 drinker incl. ophangsysteem + locker
De ECF6 drinker, dé manier van melk verstrekken in het groepshok!
Dit melkverstrekkingssysteem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door de natuurlijke drinkhouding van het kalf en intensief zuigen wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
Prijs is inclusief adapter naar keus. Exclusief spenen en pluggen. Deze kunt u apart bij bestellen.
Milkbar MB6 Calf Feeder met Ezi-Lock Hooks
2, 3, 4, 5 of 6 kalveren in de groep goed voeren is naar onze mening de beste methode.
Slang Förster automaten mengbeker naar speen 7x2.0 TPE (glashelder)
CalfOTel Open Top Premium DUO
CalfOTel® Open Top Premium Duo, een verrijdbaar kalverhok voor de veehouder die kalveren binnen wil houden of onder een afdak.
Afmetingen: (lxbxh)
Hok: 160 x 200 x 100 cm (binnenmaten)
CalfOTel Hooiruif small/comfort
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen: 38 cm x 15 cm x 30 cm (b. x d. x h.).
ECF 1 hengsel voor drinker
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
- Boor een gat van 5 mm op de aangegeven plaats.
- Plaats het hengsel en schuif de snelborger erachter.
ECF1 RVS ophanghaak
Speciaal voor de Wennemars® ECF1 Drinker. Hang je Wennemars® ECF1 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF1 RVS ophanghaak.
Duurzame jongveeopfok met maximaal rendement
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten