Exclusief btw
Excl. btw
Bij de aanmaak van kunstmelk is het belangrijk dat het water de juiste temperatuur heeft, zodat het toegevoegde melkpoeder goed kan oplossen. Bij warm aan te maken melkpoeders adviseren wij een aanmaaktemperatuur van 45-50 °C. Bij te lage temperaturen lossen vaak de vetbolletjes niet goed genoeg op en bij een te hoge temperatuur (meer dan 70 °C) worden eiwitten en mineralen in de melk beschadigd.
Ook erg belangrijk is de drinktemperatuur, die moet 40 °C zijn om geen verstoring van de slokdarmsleufreflex te krijgen, wat pens drinken tot gevolg kan hebben. Met alle gevolgen van dien.
Afhankelijk van de omgevingstemperatuur en de transporttijd zal de aanmaaktemperatuur dus hoger moeten zijn. Controle van de temperatuur van de melk bij het aanmaken en terwijl het kalf drinkt, leert of bijsturing noodzakelijk is.
Thermogarde met temperatuurmeter
Bereik: 0-100 graden
Inclusief ophangbeugel
Materiaal : Roestvrijstaal
Omdat de start zo belangrijk is!
Deze 1 drinker kan zowel aan de binnenkant als aan de buitenkant van het hok hangen. De haken zijn om te zetten en passen overal over. Gaas, Hout, buis tot 40mm
Quality Milk ‘Green‘ is een absoluut hoogwaardig product. Dit product bevat 30% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders die op de markt verkrijgbaar zijn. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid van het product. Daarnaast heeft het een uitstekende stabiliteit.
Per 500 kg
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 40% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
Gewicht: 2 kilogram
Lengte: 400 mm. Breedte 50 mm. Hoogte 400 mm
RVS deksel passend op de volgende RVS Melkmixermaten:
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
De Drench-Fles Trusti Tuber - revolutionaire kalververzorging!
Stel je eens voor, een innovatieve kalverfles die niet alleen het welzijn van kalveren verbetert, maar ook het leven van veehouders en dierenartsen gemakkelijker maakt. Dat is precies wat de Drench-Fles Trusti Tuber te bieden heeft. Deze geavanceerde fles combineert het beste van twee werelden: de functionaliteit van een drench-fles en een kalverfles, en het resultaat is verbluffend.
Store & Thaw Biestzakken zijn multi gelaagde zakken met gelaste naden die zorgen voor extra stevigheid. De grote opening zorgt voor het snel kunnen vullen en ledigen. Het zijn zakjes van 5 liter die gevuld kunnen worden met 4 liter biest, maar een snellere ontdooiing wordt bereikt met een vulling van 2 liter biest per zak.
Exclusief krat!
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
De 0-32% brix refractometer van a.s is een colostrum meettoestel voor het nauwkeurig en snel bepalen van de kwaliteit van biestmelk.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
Ter vervanging van ring in koppeling. (3mm)
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten