
Exclusief btw
Excl. btw
De CalfOTel Dolly is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is voorzien van 2 massieve wielen en een trekstang.
Wanneer het CalfOTel kalverhok in het hekwerk geklapt is kunt u doormiddel van de dolly het geheel omhoog liften door de dolly onder het hekwerk te plaatsen. Het geheel is dan eenvoudig te verrijden.
Grondhokken zijn kalverboxen in een vaste opstelling. Je begint met een basisbox waarna deze verder uitgebouwd kan worden met aanbouwboxen. De aanbouwboxen worden gevormd door extra tussenwanden en voorhek toe te voegen. Deze tussenwanden zijn uitneembaar waardoor het uitmesten en reinigen van de boxen snel en eenvoudig kan worden gedaan. De wanden zijn gemaakt van kunststof, waardoor de boxen eenvoudig te reinigen zijn. De voor/achter profielen en voorhek zijn volledig gegalvaniseerd. De uitneembare tussenwanden zijn leverbaar in verschillende hoogtes, lengtes en breedtes. De grondhokken worden standaard geleverd met deelbare fronthekjes. Dit maakt het zeer eenvoudig de box te betreden zonder dat het kalf stopt met drinken.
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen hooiruif groepshok : 118 cm x 37 cm x 27 cm (b. x d. x h.).
De CalfOTel Open Top Premium Collection Tray voor onder de Open Top Premium zorgt ervoor dat mest en urine onder de roosters wordt opgevangen en centraal kan worden afgevoerd via de afvoer aan de achterzijde.
De CalfOTel Small is uitermate geschikt voor de buiten opfok van kalveren tot en met 2 weken. Het hok onderscheidt zich door het sterke en duurzame materiaal.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Navel Dip Super 7+ is een beschermende oplossing voor het uitdrogen en beschermen van de navelstreng bij pasgeboren dieren. Deze effectieve en veilige formule is uitsluitend ontwikkeld voor het uitdrogen van dierlijke navelstrengen. Super 7+ Navel Dip droogt de navelstreng 50% sneller uit dan gelijksoortige producten. Het kan ook gebruikt worden bij dieren waarvan de navelstreng is afgescheurd bij de geboorte.
Biestvervanger met maar één ingrediënt: biest.
Sinds enkele jaren kunt u bij Quality Calf terecht voor de aankoop van en advies over Calf’s Choice Total® 100. Dit is een natuurlijke biestvervanger met maar één ingrediënt: biest! Volledige biest bevat immers de specifieke combinatie van essentiële eiwitten, biestvet en andere belangrijke factoren die het kalf direct na de geboorte nodig heeft.
Quality Milk ‘Blue‘ is een absoluut hoogwaardig product in het topsegment. Dit product bevat maar liefst 60% magere melkpoeder in combinatie met de beste weipoeders. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid. Daarnaast zorgt het product voor een snelle en optimale groei van uw kalveren.
Per 500 kg
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
Quality Milk ‘Green‘ is een absoluut hoogwaardig product. Dit product bevat 30% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders die op de markt verkrijgbaar zijn. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid van het product. Daarnaast heeft het een uitstekende stabiliteit.
Per 500 kg
per per stuk
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 30% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten