Exclusief btw
Excl. btw
Zodra de kalveren overgaan naar de groep, neem dan de spenen vanuit de MB1EL mee naar de groepsbak (MB6 of MB10). De overgebleven gaten dicht u met een plug. Dat bespaart spenen. Elke groep krijgt dus een bar die met de groep meegaat. Nummer uw bakken en groepshokken. Zo worden de spenen optimaal gebruikt. “Bij een jong kalf een nieuwe speen.”
Het informatieplaatje is gemaakt van kunststof en zorgt ervoor dat alle belangrijke informatie over het kalf snel te vinden is. Het plaatje is gemakkelijk te reinigen met wasbenzine, zodat het opnieuw gebruikt kan worden voor de huisvesting van een nieuw kalf.
De houder van het informatieplaatje is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is gemakkelijk te plaatsen op beide hoeken van het CalfOTel Comfort hekwerk. Wanneer er nieuwe informatie op het plaatje geschreven moet worden, is deze eenvoudig uit de houder te schuiven.
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Wij raden aan om het kalf zo snel mogelijk na geboorte, wanneer het kalf droog is, een kalverdekje om te doen. Leg het kalf na de geboorte in een eenlingbox met een dik pak stro, evt met een warmtelamp erboven om vlug op te drogen.
De Cosy Calf bodywarmer kan gebruikt worden tot ongeveer 6 weken leeftijd.
Sluit clip kunststof los voor qc kalverbodywarmer en -dekje (Kerbl)
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Een robuust kalf en een vlotte koe aan het voerhek – dát is waar je het voor doet. Geef je koeien een natuurlijke, krachtige start na het afkalven met pHom Norway Energy Drink. pHom Norway Energy Drink is rijk aan energie en natuurlijke mineralen en elektrolyten uit arctische Noorse wateren.
Ter vervanging van ring in koppeling. (3mm)
Speciaal voor de Wennemars® ECF1 Drinker. Hang je Wennemars® ECF1 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF1 RVS ophanghaak.
Omdat de start zo belangrijk is!
Deze 1 drinker kan zowel aan de binnenkant als aan de buitenkant van het hok hangen. De haken zijn om te zetten en passen overal over. Gaas, Hout, buis tot 40mm
Stevige, gegalvaniseerde houder voor voederschaal en (speen)emmer. Kan eenvoudig tussen het hekwerk van het kalverhok geklemd worden. Geschikt voor CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 40% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
Effectieve bestrijding van vliegenlarven in de veeteelt
HokoEx Madendood bestrijdt vliegenlarven in mest, strooisel en gierputten of vloeibare mest. Dit product (larvicide) is geschikt voor gebruik in dierenverblijven van onder meer melkkoeien, vleesrunderen en vleeskalveren.
De 0-32% brix refractometer van a.s is een colostrum meettoestel voor het nauwkeurig en snel bepalen van de kwaliteit van biestmelk.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten