Exclusief btw
Excl. btw
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
Meerdere stuks? Prijs op aanvraag!
De CalfOTel Comfort is onlangs geheeld herzien, wat heeft geleid tot een kwalitatief verbeterd en gebruiksvriendelijker hok. De wielen zijn geïntegreerd in de kunststof drempel, waardoor het hok gemakkelijk verrijdbaar is in geval van verplaatsing of reiniging. Speenemmer en informatieplaat kunnen op de hoeken van het hekwerk geplaatst worden, waardoor de emmers snel en efficiënt gevuld kunnen worden en het kalf gemakkelijk te herkennen is. Verversen van het stro is een fluitje van een cent door de opklapbare hekken, die – door de slimme sloten – met één hand te bedienen zijn.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Hok met drempel, 4-delig hekwerk en 1 emmerring.
Afmetingen: (l. x b. x h.)
Hok: 200 x 120 x 140 cm
Hekwerk: 150 x 120 x 100 cm
Afmetingen zijn buitenmaten/transportmaten en kunnen per hok afwijken.
Met de kalverbox Trio EasyClean XXL kunnen kalveren tot het moment van spenen in dezelfde omgeving blijven zonder tussentijds aanpassingen aan de kalverbox te doen. De box is automatisch uit te mesten en heeft een geïntegreerde gieropvang, waardoor het de ideale box voor kalf én veehouder is.
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen: 38 cm x 15 cm x 30 cm (b. x d. x h.).
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
Een robuust kalf en een vlotte koe aan het voerhek – dát is waar je het voor doet. Geef je koeien een natuurlijke, krachtige start na het afkalven met pHom Norway Energy Drink. pHom Norway Energy Drink is rijk aan energie en natuurlijke mineralen en elektrolyten uit arctische Noorse wateren.
De ideale voertrog voor kalveren om hun voeding op een efficiënte en gezonde manier te beheren. Onze voertroggen zijn speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoeften van jonge kalveren, en ze zorgen voor een gemakkelijke en gecontroleerde toegang tot voedsel.
Een nieuwe, unieke, speenemmerhouder in ons assortiment. Door onder andere een gepatenteerde clip en de vernieuwde vormgeving van de houder, blijft de speenemmer muurvast verbonden op de houder. Dit zorgt ernerzijds voor een betere hygiëne, anderzijds bespaart u met deze houder op arbeid.
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
De ECF1 Drinker is een enkele drinkemmer voor kalveren in de eenlingbox.
Dit systeem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door intensief zuigen en de natuurlijke drinkhouding van het kalf wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
De ECF1 drinker wordt geleverd inclusief deksel, exclusief speen en hengsel. Deze zijn apart te bestellen.
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
Slim, hygiënisch en flexibel
De Flex 4 biedt alles voor een optimale start van jonge kalveren. Dankzij de flexibele indeling, uitneembare vloerdelen en instelbare ventilatie combineert het gebruiksgemak met perfecte hygiëne en comfort. Het robuuste, goed doordachte ontwerp zorgt ervoor dat verzorgers efficiënt kunnen werken, terwijl de kalveren profiteren van een gezonde en comfortabele leefomgeving.
Dit opfoksysteem heeft een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Voor de veehouder, die zijn (of haar) kalveren binnen, of buiten onder dak wil opfokken, is dit een ongelofelijk praktisch en flexibel systeem.
Uitgevoerd met 2 vaste wielen aan de voorzijde van het hok.
Weersomstandigheden, weidegang, grondsoort, bemesting… Het zijn allemaal factoren van invloed op het milieu in de pens. Een langdurige en stabiele pH zorgt voor veel minder kans op pensverzuring.
80 tot 100 gram per koe per dag pHom Norway in je TMR is alles wat je ervoor hoeft te doen.
Gewicht: 2 kilogram
Lengte: 400 mm. Breedte 50 mm. Hoogte 400 mm
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Wij raden aan om het kalf zo snel mogelijk na geboorte, wanneer het kalf droog is, een kalverdekje om te doen. Leg het kalf na de geboorte in een eenlingbox met een dik pak stro, evt met een warmtelamp erboven om vlug op te drogen.
De Cosy Calf bodywarmer kan gebruikt worden tot ongeveer 6 weken leeftijd.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten