Exclusief btw
Excl. btw
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
Meerdere stuks? Prijs op aanvraag!
De CalfOTel Comfort is onlangs geheeld herzien, wat heeft geleid tot een kwalitatief verbeterd en gebruiksvriendelijker hok. De wielen zijn geïntegreerd in de kunststof drempel, waardoor het hok gemakkelijk verrijdbaar is in geval van verplaatsing of reiniging. Speenemmer en informatieplaat kunnen op de hoeken van het hekwerk geplaatst worden, waardoor de emmers snel en efficiënt gevuld kunnen worden en het kalf gemakkelijk te herkennen is. Verversen van het stro is een fluitje van een cent door de opklapbare hekken, die – door de slimme sloten – met één hand te bedienen zijn.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Hok met drempel, 4-delig hekwerk en 1 emmerring.
Afmetingen: (l. x b. x h.)
Hok: 200 x 120 x 140 cm
Hekwerk: 150 x 120 x 100 cm
Afmetingen zijn buitenmaten/transportmaten en kunnen per hok afwijken.
De CalfOTel Small is uitermate geschikt voor de buiten opfok van kalveren tot en met 2 weken. Het hok onderscheidt zich door het sterke en duurzame materiaal.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
2 kalveren in de groep of “ruimte gebrek”? Dan is dit een eenvoudige oplossing. Met de Ezi Lock Hooks kunt u de bak eenvoudig klemmen. (tot 7,5 cm)
Deze GPI doorstroommeter meet het totaal aantal liters vloeistof dat door de leiding stroomt.
Flomec – GPI nylon turbine flow meter, 1″ uitvoering.
Voorzien van digitale uitlezing van batch- en totaalteller.
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Met de Smart-ID herkent de MelkTaxi elk hok draadloos in het voorbijrijden en het hoknummer \wordt op het display aangegeven. De medewerker kiest nu de juiste hoeveelheid voer voor het kalf of de kalvergroep, drukt op de startknop en vult op die manier de melk in de emmer. De gevoerde hoeveelheid wordt voor elk hok geregistreerd en opgeslagen.
Smart-ID functioneert zowel voor individuele als ook voor groepshokken. Bij kalvergroepen wordt aangegeven hoeveel kalveren er in de groep zitten en of ze met afzonderlijke emmers of met zogenaamde “kalverbars” worden gevoerd. In combinatie met het CalfGuide-managementprogramma kunnen gegevens over individuele boxen worden opgeslagen, die dan bij de volgende keer voeren automatisch weer kunnen worden opgehaald. Zo worden medewerkers geïnformeerd over zieke dieren of andere bijzonderheden. Een enorme verbetering van de kwaliteit van de werkzaamheden bij wisselend personeel.
Store & Thaw Biestzakken zijn multi gelaagde zakken met gelaste naden die zorgen voor extra stevigheid. De grote opening zorgt voor het snel kunnen vullen en ledigen. Het zijn zakjes van 5 liter die gevuld kunnen worden met 4 liter biest, maar een snellere ontdooiing wordt bereikt met een vulling van 2 liter biest per zak.
Exclusief krat!
Navel Dip Super 7+ is een beschermende oplossing voor het uitdrogen en beschermen van de navelstreng bij pasgeboren dieren. Deze effectieve en veilige formule is uitsluitend ontwikkeld voor het uitdrogen van dierlijke navelstrengen. Super 7+ Navel Dip droogt de navelstreng 50% sneller uit dan gelijksoortige producten. Het kan ook gebruikt worden bij dieren waarvan de navelstreng is afgescheurd bij de geboorte.
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
Speciaal voor de Wennemars® ECF1 Drinker. Hang je Wennemars® ECF1 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF1 RVS ophanghaak.
Recent heeft CalfOTel® een nieuwe kunststof voedertrog toegevoegd aan de accessoire-range; de CalfOTel®AdLibFeeder. Een tijdbesparende voedertrog die over een langere periode krachtvoer aan de kalveren kan verstrekken zonder dat deze steeds bijgevuld hoeft te worden. De bulkvoorraad wordt hierbij afgeschermd tegen regen, insecten, vogels en knaagdieren.
De CalfOTel® AdLibFeeder kan aan een CalfOTel® XL-5 of CalfOTel® XL-10 groepskalverhok met uitloophekwerk bevestigd worden.
Voor een goede start van jonge dieren
Pasgeboren kalveren en biggen hebben in de eerste levensfase extra aandacht nodig. Een goede start draagt bij aan hun verdere ontwikkeling. Denkacare biedt producten die speciaal zijn afgestemd op de behoeften van jonge dieren.
Deze kalveremmer is compleet met speen. Verkrijgbaar in grijs of transparant kunststof, met rode speen of latex honing speen
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten