Exclusief btw
Excl. btw
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.
De voordelen:
Afmetingen:
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
Verkrijgbaar in rood of wit en lengte 10 cm.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Pillenschieter voor:
• QC D-Bolus
• QC Ferro Bolus
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
De ECF2 drinker maakt het mogelijk voor kalveren om samen te spelen, drinken en leren vanaf het eerste moment.
Dit systeem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door intensief zuigen en de natuurlijke drinkhouding van het kalf wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
Strijkflacon met kwast afsluitbaar voor het aanbrengen van de Quick Bayt met strepen of stippen op panelen van hout, karton of stof.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
CalfOTel Hybrid, een uniek nieuw huisvestingsconcept voor kalveren, waarin de kalveren zowel individueel als in kleine groepen ‘buiten’ worden gehuisvest.
Deze praktische bewaarbox biedt plaats aan alle kleine hulpmiddelen, die in de kalverstal nodig zijn. Of het nu gaat om oormerktangen, thermometers, gewichtsmeetlint, wegwerphandschoenen of ander belangrijke zaken, alles vindt een plekje in het praktische handschoenenvak. Bovendien is het rechte deksel uitstekend geschikt als bureauonderlegger. Omdat men de complete box heel eenvoudig van de MelkTaxi kan verwijderen en transporteren, heeft u deze zaken ook op andere plekken snel bij de hand.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Het vouwframe, waarop u tot twee melkbussen kunt transporteren is bijzonder praktisch. Maar ook andere dingen, zoals droogvoer of gereedschap kunnen op die manier eenvoudig worden getransporteerd. De 8 l biestmelkkannen zijn ook bijzonder praktisch. In de grotere bus met warm water, blijft de melk optimaal op temperatuur, voordat ze aan de kalveren wordt gevoerd.
Deze kalveremmer is compleet met speen. Verkrijgbaar in grijs of transparant kunststof, met rode speen of latex honing speen
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten