Exclusief btw
Excl. btw
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.
De QC Quality Milk ‘White’ draagt op een unieke manier bij aan een gezonde groei en ontwikkeling van het kalf. Dit product bevat 50% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders. De stofwisseling van het kalf is zeer gebaat bij de unieke samenstelling en de gunstige omega 3/omega 6 verhouding van dit product. De energie-en eiwitopname is optimaal in verhouding waardoor het kalf de voedingsstoffen nóg beter kan benutten.
Per 500 kg
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Wij raden aan om het kalf zo snel mogelijk na geboorte, wanneer het kalf droog is, een kalverdekje om te doen. Leg het kalf na de geboorte in een eenlingbox met een dik pak stro, evt met een warmtelamp erboven om vlug op te drogen.
De Cosy Calf bodywarmer kan gebruikt worden tot ongeveer 6 weken leeftijd.
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
De 0-32% brix refractometer van a.s is een colostrum meettoestel voor het nauwkeurig en snel bepalen van de kwaliteit van biestmelk.
Compartimenten bakken zijn er in 2, 3 of 5 vakken
Met de Smart-ID herkent de MelkTaxi elk hok draadloos in het voorbijrijden en het hoknummer \wordt op het display aangegeven. De medewerker kiest nu de juiste hoeveelheid voer voor het kalf of de kalvergroep, drukt op de startknop en vult op die manier de melk in de emmer. De gevoerde hoeveelheid wordt voor elk hok geregistreerd en opgeslagen.
Smart-ID functioneert zowel voor individuele als ook voor groepshokken. Bij kalvergroepen wordt aangegeven hoeveel kalveren er in de groep zitten en of ze met afzonderlijke emmers of met zogenaamde “kalverbars” worden gevoerd. In combinatie met het CalfGuide-managementprogramma kunnen gegevens over individuele boxen worden opgeslagen, die dan bij de volgende keer voeren automatisch weer kunnen worden opgehaald. Zo worden medewerkers geïnformeerd over zieke dieren of andere bijzonderheden. Een enorme verbetering van de kwaliteit van de werkzaamheden bij wisselend personeel.
Ter vervanging van ring in koppeling. (3mm)
Dit opfoksysteem heeft een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Voor de veehouder, die zijn (of haar) kalveren binnen, of buiten onder dak wil opfokken, is dit een ongelofelijk praktisch en flexibel systeem.
Uitgevoerd met 2 vaste wielen aan de voorzijde van het hok.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Deksel houdt de inhoud van de speenemmer vrij van vuiligheid. Geschikt voor de CalfOTel speenemmers 9 liter.
CalfOTel® Open Top Premium Duo, een verrijdbaar kalverhok voor de veehouder die kalveren binnen wil houden of onder een afdak.
Afmetingen: (lxbxh)
Hok: 160 x 200 x 100 cm (binnenmaten)
Voor extra stevigheid bij de ECF6 Swing Over
De ECF6 Lock is speciaal gemaakt om te gebruiken met de ECF6 Swing Over adaptor. Deze adaptor draait op het voerhek met een M10 bout. Omdat de drinkbak dan nog in het hok hangt, kunnen kalveren ermee gaan spelen. Om dit te voorkomen, gebruik je de ECF6 Lock. Deze vergrendeling zorgt ervoor dat de bak stevig blijft hangen en niet kan bewegen.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten