Exclusief btw
Excl. btw
Biestvervanger met maar één ingrediënt: runderbiest.
Calf’s Choice Total® 100 is een hoogwaardige biestvervanger, bestaande uit slechts één ingrediënt: gedroogde runderbiest. Volledige biest bevat immers de specifieke combinatie van essentiële eiwitten, biestvet en andere belangrijke factoren die het kalf direct na de geboorte nodig heeft.
Dit product is geschikt voor gebruik direct na de geboorte van het kalf, wanneer verse biest niet beschikbaar is of als aanvulling op eigen biest van onvoldoende kwaliteit of volume.
Kenmerken van Calf’s Choice Total® 100:
Het belang van goed biestmanagement is groot, dat schreven we al in een eerder artikel. Nu kunt u uw biestmanagement optimaliseren met een unieke biestvervanger die volledig bestaat uit koeienbiest. Calf’s Choice Total® 100 bevat geen melk-, wei- of eipoeder en zit uiteraard vol biestvet; de belangrijkste energiebron voor het pasgeboren kalf. Deze factoren hebben een positieve invloed op de overlevingskans, gezondheid, groei en toekomstige productiviteit van het kalf.
Team Quality Calf is groot voorstander van de natuurlijke biestvervanger van SCCL. Biestmanagement is immers één van de onderdelen die bepalen of een pasgeboren kalf later zal uitgroeien tot een rendabele, duurzame, sterke melkkoe. Het gebruik van biestvervanger van volledig koeienbiest draagt bij aan een gezond biestmanagement en is daarmee een onmisbare schakel in een duurzame, efficiënte en gezonde kalveropfok.
Calf’s Choice Total® 100 kan op diverse manieren gebruikt worden. Enkele voorbeelden:
Naast gebruik direct na de geboorte, kan Calf’s Choice Total® 100 ook gedurende de eerste 5 tot 10 levensdagen aan de melkvoeding worden toegevoegd. Bij deze toepassing werkt het product lokaal in de darm en kan biest ingezet worden als natuurlijke preventieve therapie.
Verpakking:
Verkrijgbaar in zakken van 700 g. Eindvolume bij volledige dosering: circa 2 liter.
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Kunstmelk maken kan heel eenvoudig met deze milk mixer. Vul de ton met de hoeveelheid water dat je nodig bent, (lekker warm +/- 45 graden). Weeg je poeder af, zet dan de mixer aan, en voeg de kunstmelkpoeder toe. 1 a 2 minuten mixen is lang genoeg. Vervolgens is je melk gereed om te voederen.
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
Deze GPI doorstroommeter meet het totaal aantal liters vloeistof dat door de leiding stroomt.
Flomec – GPI nylon turbine flow meter, 1″ uitvoering.
Voorzien van digitale uitlezing van batch- en totaalteller.
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
De ECF speen geel is speciaal ontworpen voor de eerste dagen na de geboorte. De ECF speen geel is soepeler en heeft een grotere opening voor meer melkflow. Dit is de ideale “leerspeen” voor kalveren.
Black Friday 15% Korting
Gegalvaniseerde speenemmerhouder, gemakkelijk te monteren aan het inzethek van het kalverhok. Geschikt voor de CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
Black Friday 15% Korting
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen hooiruif groepshok : 118 cm x 37 cm x 27 cm (b. x d. x h.).
De CalfOTel Open Top verrijdbaar enkel met een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Een ideaal kalverhok op wielen voor binnen en buiten.
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Ophangsysteem (adapter) met locker voor de ECF6 drinker.
Keuze uit 3 verschillende soorten adapters:
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten