Exclusief btw
Excl. btw
Groen kunststof rooster t.b.v. CalfOTel Comfort
2, 3, 4, 5 of 6 kalveren in de groep goed voeren is naar onze mening de beste methode.
Voor extra stevigheid bij de ECF6 Swing Over
De ECF6 Lock is speciaal gemaakt om te gebruiken met de ECF6 Swing Over adaptor. Deze adaptor draait op het voerhek met een M10 bout. Omdat de drinkbak dan nog in het hok hangt, kunnen kalveren ermee gaan spelen. Om dit te voorkomen, gebruik je de ECF6 Lock. Deze vergrendeling zorgt ervoor dat de bak stevig blijft hangen en niet kan bewegen.
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
Gemakkelijk aan het hek te bevestigen. Met draaischroef om de emmer op de plaats te houden.
Kunststof voedertrog van hoogwaardig polyethyleen, waarin u zowel melk als krachtvoer kunt verstrekken. Door de doordachte vorm, staan de emmers stevig, en blijft de trog schoon voor het krachtvoer. Geschikt voor CalfOTel XL-5 of XL-10.
Afmetingen:
190 x 37 x 25 cm (lxbxh)
Navel Dip Super 7+ is een beschermende oplossing voor het uitdrogen en beschermen van de navelstreng bij pasgeboren dieren. Deze effectieve en veilige formule is uitsluitend ontwikkeld voor het uitdrogen van dierlijke navelstrengen. Super 7+ Navel Dip droogt de navelstreng 50% sneller uit dan gelijksoortige producten. Het kan ook gebruikt worden bij dieren waarvan de navelstreng is afgescheurd bij de geboorte.
Met 9 vrij programmeerbare doseerstappen kunt u bijna elke willekeurige hoeveelheid voer doseren – zonder vervelend nadruppelen. Bovendien is de greep ergonomisch aangepast en mooi licht. Dankzij de geïntegreerde batterij bent u bij de kalveren niet afhankelijk van stroomvoorziening. Zo bent u met name bij het houden van individuele iglo’s volledig flexibel bij het kiezen van de locatie en kunnen kalveren ook op verschillende plaatsen worden gevoerd.
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
Met de Smart-ID herkent de MelkTaxi elk hok draadloos in het voorbijrijden en het hoknummer \wordt op het display aangegeven. De medewerker kiest nu de juiste hoeveelheid voer voor het kalf of de kalvergroep, drukt op de startknop en vult op die manier de melk in de emmer. De gevoerde hoeveelheid wordt voor elk hok geregistreerd en opgeslagen.
Smart-ID functioneert zowel voor individuele als ook voor groepshokken. Bij kalvergroepen wordt aangegeven hoeveel kalveren er in de groep zitten en of ze met afzonderlijke emmers of met zogenaamde “kalverbars” worden gevoerd. In combinatie met het CalfGuide-managementprogramma kunnen gegevens over individuele boxen worden opgeslagen, die dan bij de volgende keer voeren automatisch weer kunnen worden opgehaald. Zo worden medewerkers geïnformeerd over zieke dieren of andere bijzonderheden. Een enorme verbetering van de kwaliteit van de werkzaamheden bij wisselend personeel.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
Speciaal voor de Wennemars® ECF2 Drinker. Hang je Wennemars® ECF2 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF2 RVS ophanghaak.
De CalfOTel Dolly is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is voorzien van 2 massieve wielen en een trekstang.
Wanneer het CalfOTel kalverhok in het hekwerk geklapt is kunt u doormiddel van de dolly het geheel omhoog liften door de dolly onder het hekwerk te plaatsen. Het geheel is dan eenvoudig te verrijden.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 40% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten