Exclusief btw
Excl. btw
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
Weersomstandigheden, weidegang, grondsoort, bemesting… Het zijn allemaal factoren van invloed op het milieu in de pens. Een langdurige en stabiele pH zorgt voor veel minder kans op pensverzuring.
80 tot 100 gram per koe per dag pHom Norway in je TMR is alles wat je ervoor hoeft te doen.
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Quality Milk ‘Green‘ is een absoluut hoogwaardig product. Dit product bevat 30% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders die op de markt verkrijgbaar zijn. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid van het product. Daarnaast heeft het een uitstekende stabiliteit.
Per 500 kg
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
Kalverdiarree blijft gezondheidsproblemen geven en daarmee een significant economisch risico in de rundveefokkerij. De oorzaken van kalverdiarree zijn veelvoudig. Besmettelijke en niet besmettelijke factoren kunnen diarree veroorzaken.
In 2017 voegt CalfOTel een nieuwe voedertrog toe aan de accessoire-range; de CalfOTel CombiFeeder XL. Een robuuste maar draagbare voedertrog, uitgevoerd in onderhoudsvrij roestvaststaal. Aan de binnenzijde kan een ruif worden geïnstalleerd, waarin hooi gedaan kan worden. Zo blijft het hooi goed gescheiden van krachtvoer of kalverbrok.
De CalfOTel CombiFeeder XL kan aan het zijhek van een XL-5 of XL-10 groepskalverhok gehangen worden.
De QC Pens Flakes is een optimaal kalvervoer voor stimulering van de pensflora en pensontwikkeling. De QC Pens Flakes is een complete mix bestaande uit stro, maisvlokken en kalverbrok die gedurende de melkperiode onbeperkt gevoerd kan worden. Een ruwvoeraanvulling is hierbij dus niet nodig. In de praktijk wordt de QC Pens Flakes onbeperkt vanuit de voertrog aangeboden, tijdens het verblijf in de éénlingbox of iglo worden een paar handjes in een schaaltje aangeboden. Omdat de mix wat plakkerig is en dus aan de neusjes van de kalveren blijft hangen is een snelle opname verzekerd!
Per 500 kg
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Deze kalveremmer is compleet met speen. Verkrijgbaar in grijs of transparant kunststof, met rode speen of latex honing speen
Stevige, gegalvaniseerde houder voor voederschaal en (speen)emmer. Kan eenvoudig tussen het hekwerk van het kalverhok geklemd worden. Geschikt voor CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten