Exclusief btw
Excl. btw
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
Recent heeft CalfOTel® een nieuwe kunststof voedertrog toegevoegd aan de accessoire-range; de CalfOTel®AdLibFeeder. Een tijdbesparende voedertrog die over een langere periode krachtvoer aan de kalveren kan verstrekken zonder dat deze steeds bijgevuld hoeft te worden. De bulkvoorraad wordt hierbij afgeschermd tegen regen, insecten, vogels en knaagdieren.
De CalfOTel® AdLibFeeder kan aan een CalfOTel® XL-5 of CalfOTel® XL-10 groepskalverhok met uitloophekwerk bevestigd worden.
QC Crème gemaakt in een handige sta- en hang tube. Ter verzorging van kloven in uw handen. Bevat essentiële bestanddelen voor een effectieve verzorging van uw huid. Te gebruiken bij: kloven, winterhanden, wintervoeten en een schrale huid.
Krachtig desinfectiemiddel voor professioneel gebruik, het krachtige alternatief voor Kenocox!
Prophyl-S is een breedwerkend desinfectiemiddel dat speciaal is ontwikkeld om de bioveiligheid op de boerderij te garanderen. Het is effectief tegen een groot aantal ziekteverwekkers, waaronder coccidia, cryptosporidia, mycobacteriën, schimmels, virussen en bacteriën – zelfs in aanwezigheid van organisch materiaal. Dankzij de schuimende werking, effectiviteit bij lage temperaturen én lange nawerking is Prophyl-S een betrouwbare keuze voor professionals in de veehouderij.
Groen kunststof rooster t.b.v. CalfOTel Comfort
per per stuk
De Coloheat 3in1 is nieuw en uniek in de markt! Met de Coloheat bespaart u niet alleen veel geld maar ook veel ruimte in uw voerkeuken.
Biest opwarmen,-pasteuriseren en mengen was nog nooit zo gemakkelijk te combineren! De Coloheat is speciaal ontwikkeld om de efficiëntie van de biestzak en de ruimte van uw voerkeuken te optimaliseren. Naast het pasteuriseren en verwarmen van uw biest is het ook mogelijk om de Coloheat als menger gebruiken.
Emmer zwart met hendel en een inhoud van 12 liter.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
Quality Milk ‘Yellow‘ is een hoogwaardig product, gebaseerd op geselecteerde, hoogwaardige zoete weipoeder vanuit de kaasproductie. De kalvermelk is uitstekend oplosbaar; zelfs in water met een lagere temperatuur. De combinatie van organische zuren en etherische oliën bevordert een probleemvrije opfok. Door de zorgvuldig geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk smakelijk en zeer goed verteerbaar. Dit product kan dus zowel warm als koud verstrekt worden én daardoor ook geschikt voor diverse voorraadsystemen.
Per 500 kg
Compartimenten bakken zijn er in 2, 3 of 5 vakken
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten