Exclusief btw
Excl. btw
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
De Drench-Fles Trusti Tuber - revolutionaire kalververzorging!
Stel je eens voor, een innovatieve kalverfles die niet alleen het welzijn van kalveren verbetert, maar ook het leven van veehouders en dierenartsen gemakkelijker maakt. Dat is precies wat de Drench-Fles Trusti Tuber te bieden heeft. Deze geavanceerde fles combineert het beste van twee werelden: de functionaliteit van een drench-fles en een kalverfles, en het resultaat is verbluffend.
De CalfOTel MultiLock is een ophangsysteem welk speciaal ontwikkeld is voor een goede borging van uw accessoires, zodat deze niet van de houder kunnen vallen. Te gebruiken in combinatie met onder andere de speenemmer en de vernieuwde CombiFeeder.
Met de Smart-ID herkent de MelkTaxi elk hok draadloos in het voorbijrijden en het hoknummer \wordt op het display aangegeven. De medewerker kiest nu de juiste hoeveelheid voer voor het kalf of de kalvergroep, drukt op de startknop en vult op die manier de melk in de emmer. De gevoerde hoeveelheid wordt voor elk hok geregistreerd en opgeslagen.
Smart-ID functioneert zowel voor individuele als ook voor groepshokken. Bij kalvergroepen wordt aangegeven hoeveel kalveren er in de groep zitten en of ze met afzonderlijke emmers of met zogenaamde “kalverbars” worden gevoerd. In combinatie met het CalfGuide-managementprogramma kunnen gegevens over individuele boxen worden opgeslagen, die dan bij de volgende keer voeren automatisch weer kunnen worden opgehaald. Zo worden medewerkers geïnformeerd over zieke dieren of andere bijzonderheden. Een enorme verbetering van de kwaliteit van de werkzaamheden bij wisselend personeel.
Compartimenten bakken zijn er in 2, 3 of 5 vakken
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
Ophangsysteem (adapter) met locker voor de ECF6 drinker.
Keuze uit 3 verschillende soorten adapters:
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Slim, hygiënisch en flexibel
De Flex 4L biedt alles voor een optimale start van jonge kalveren. Dankzij de flexibele indeling, uitneembare vloerdelen en instelbare ventilatie combineert het gebruiksgemak met perfecte hygiëne en comfort. Het robuuste, goed doordachte ontwerp zorgt ervoor dat verzorgers efficiënt kunnen werken, terwijl de kalveren profiteren van een gezonde en comfortabele leefomgeving.
per per stuk
Voor een goede start van jonge dieren
Pasgeboren kalveren en biggen hebben in de eerste levensfase extra aandacht nodig. Een goede start draagt bij aan hun verdere ontwikkeling. Denkacare biedt producten die speciaal zijn afgestemd op de behoeften van jonge dieren.
Kunststof voedertrog van hoogwaardig polyethyleen, waarin u zowel melk als krachtvoer kunt verstrekken. Door de doordachte vorm, staan de emmers stevig, en blijft de trog schoon voor het krachtvoer. Geschikt voor CalfOTel XL-5 of XL-10.
Afmetingen:
190 x 37 x 25 cm (lxbxh)
Geldig t/m 15 april
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten