
Exclusief btw
Excl. btw
Een melkmenger is onmisbaar bij het bereiden van grotere hoeveelheden melk. Deze RVS melkmenger voor kalveren heeft een onder geplaatste motor, waardoor de opening van de mixer geheel vrij blijft voor het vullen en eenvoudig reinigen na gebruik. De melkmixer op wielen is voorzien van een 230 volts pomp. De melkmenger is standaard uitgerust met een RVS trekbeugel met stuur as, hierdoor is de menger nog eenvoudiger te verplaatsen. De scharnierbare deksel is volledig afsluitbaar.
Standaard wordt dit product geleverd met een 200L menger, uiteraard is het mogelijk om dit onderstel te krijgen onder een 50, 90 of 300L menger. Interesse? Neem hiervoor contact op met onze klantenservice.
De CalfOTel Open Top verrijdbaar enkel met een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Een ideaal kalverhok op wielen voor binnen en buiten.
Gecombineerd jongveemeetlint, om het gewicht te bepalen. De meetband is scheurvast en heeft een schaalverdeling in cm. (totale lengte 250 cm)
Meet de borstomtrek onmiddellijk achter de elleboog.
De meetband wordt door een druk op de ontgrendelknop, die zich op de zijkant bevindt, automatisch opgerold. Let erop dat de uitgetrokken band bij het indrukken van de ontgrendeling niet terug springt, maar gecontroleerd wordt ingetrokken.
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen hooiruif groepshok : 118 cm x 37 cm x 27 cm (b. x d. x h.).
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Quality Milk ‘Blue‘ is een absoluut hoogwaardig product in het topsegment. Dit product bevat maar liefst 60% magere melkpoeder in combinatie met de beste weipoeders. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid. Daarnaast zorgt het product voor een snelle en optimale groei van uw kalveren.
Per 500 kg
Neporex 5 kg heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
Emmer ophangplaatje voor kalveremmer afgeplat
2 kalveren in de groep of “ruimte gebrek”? Dan is dit een eenvoudige oplossing. Met de Ezi Lock Hooks kunt u de bak eenvoudig klemmen. (tot 7,5 cm)
Kunstmelk maken kan heel eenvoudig met deze milk mixer. Vul de ton met de hoeveelheid water dat je nodig bent, (lekker warm +/- 45 graden). Weeg je poeder af, zet dan de mixer aan, en voeg de kunstmelkpoeder toe. 1 a 2 minuten mixen is lang genoeg. Vervolgens is je melk gereed om te voederen.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten