Exclusief btw
Excl. btw
De ideale voertrog voor kalveren om hun voeding op een efficiënte en gezonde manier te beheren. Onze voertroggen zijn speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoeften van jonge kalveren, en ze zorgen voor een gemakkelijke en gecontroleerde toegang tot voedsel.
PVC voertroggen hebben we in twee doorsnede-maten: Ø 30 cm en Ø 40 cm. Deze troggen kunnen we in iedere gewenste lengtemaat leveren. Daarbij worden uiteraard ook ophangbeugels geleverd.
Deze voergoten kunnen allemaal voorzien worden van een aftap voor het eenvoudig schoonmaken van de trog.
Ook is het mogelijk om losse onderdelen te bestellen zoals: maïsschotjes, verstelbare tussenschotjes, eindkapjes en beugels voor de voergoten.
Bij vragen of speciale verzoeken, aarzel niet om contact op te nemen. Wij staan klaar om je te helpen bij het kiezen van de perfecte voertrog voor jouw kalveren.
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Wij raden aan om het kalf zo snel mogelijk na geboorte, wanneer het kalf droog is, een kalverdekje om te doen. Leg het kalf na de geboorte in een eenlingbox met een dik pak stro, evt met een warmtelamp erboven om vlug op te drogen.
De Cosy Calf bodywarmer kan gebruikt worden tot ongeveer 6 weken leeftijd.
Emmer ophangplaatje voor kalveremmer afgeplat
Deze kalveremmer is compleet met speen. Verkrijgbaar in grijs of transparant kunststof, met rode speen of latex honing speen
Gewicht: 2 kilogram
Lengte: 400 mm. Breedte 50 mm. Hoogte 400 mm
Met de Smart-ID herkent de MelkTaxi elk hok draadloos in het voorbijrijden en het hoknummer \wordt op het display aangegeven. De medewerker kiest nu de juiste hoeveelheid voer voor het kalf of de kalvergroep, drukt op de startknop en vult op die manier de melk in de emmer. De gevoerde hoeveelheid wordt voor elk hok geregistreerd en opgeslagen.
Smart-ID functioneert zowel voor individuele als ook voor groepshokken. Bij kalvergroepen wordt aangegeven hoeveel kalveren er in de groep zitten en of ze met afzonderlijke emmers of met zogenaamde “kalverbars” worden gevoerd. In combinatie met het CalfGuide-managementprogramma kunnen gegevens over individuele boxen worden opgeslagen, die dan bij de volgende keer voeren automatisch weer kunnen worden opgehaald. Zo worden medewerkers geïnformeerd over zieke dieren of andere bijzonderheden. Een enorme verbetering van de kwaliteit van de werkzaamheden bij wisselend personeel.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Deze GPI doorstroommeter meet het totaal aantal liters vloeistof dat door de leiding stroomt.
Flomec – GPI nylon turbine flow meter, 1″ uitvoering.
Voorzien van digitale uitlezing van batch- en totaalteller.
Verkrijgbaar in rood of wit en lengte 10 cm.
De CalfOTel Open Top Premium Collection Tray voor onder de Open Top Premium zorgt ervoor dat mest en urine onder de roosters wordt opgevangen en centraal kan worden afgevoerd via de afvoer aan de achterzijde.
De CalfOTel MultiLock is een ophangsysteem welk speciaal ontwikkeld is voor een goede borging van uw accessoires, zodat deze niet van de houder kunnen vallen. Te gebruiken in combinatie met onder andere de speenemmer en de vernieuwde CombiFeeder.
Zodra de kalveren overgaan naar de groep, neem dan de spenen vanuit de MB1EL mee naar de groepsbak (MB6 of MB10). De overgebleven gaten dicht u met een plug. Dat bespaart spenen. Elke groep krijgt dus een bar die met de groep meegaat. Nummer uw bakken en groepshokken. Zo worden de spenen optimaal gebruikt. “Bij een jong kalf een nieuwe speen.”
Mobiele groepshuisvesting voor kalveren.
Standaard buitenwerks afmetingen: L x B x H : 5 x 3,1 x 2,23 meter.
Groepsverblijf voor kalveren tot 16 weken. De zijden zijn compleet gesloten om tocht te voorkomen. Het buitenverblijf wordt standaard geleverd met een geïsoleerd dak en luchtschuiven voor een optimaal klimaat.
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten