Exclusief btw
Excl. btw
De ECF6 drinker, dé manier van melk verstrekken in het groepshok!
Dit melkverstrekkingssysteem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door de natuurlijke drinkhouding van het kalf en intensief zuigen wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
Prijs is inclusief adapter naar keus. Exclusief spenen en pluggen. Deze kunt u apart bij bestellen.
Eigenschappen:
Standaard adapter

Swing-over adapter

Turn-over adapter

Bekijk onderstaande video’s voor meer informatie.
Verkrijgbaar in rood of wit en lengte 10 cm.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-10 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-10 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken, de XL-10 is ook goed toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Ophangsysteem (adapter) met locker voor de ECF6 drinker.
Keuze uit 3 verschillende soorten adapters:
Gewicht: 2 kilogram
Lengte: 400 mm. Breedte 50 mm. Hoogte 400 mm
Het vouwframe, waarop u tot twee melkbussen kunt transporteren is bijzonder praktisch. Maar ook andere dingen, zoals droogvoer of gereedschap kunnen op die manier eenvoudig worden getransporteerd. De 8 l biestmelkkannen zijn ook bijzonder praktisch. In de grotere bus met warm water, blijft de melk optimaal op temperatuur, voordat ze aan de kalveren wordt gevoerd.
Met de kalverbox Trio EasyClean XXL kunnen kalveren tot het moment van spenen in dezelfde omgeving blijven zonder tussentijds aanpassingen aan de kalverbox te doen. De box is automatisch uit te mesten en heeft een geïntegreerde gieropvang, waardoor het de ideale box voor kalf én veehouder is.
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Quality Milk ‘Blue‘ is een absoluut hoogwaardig product in het topsegment. Dit product bevat maar liefst 60% magere melkpoeder in combinatie met de beste weipoeders. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid. Daarnaast zorgt het product voor een snelle en optimale groei van uw kalveren.
Per 500 kg
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Mobiele groepshuisvesting voor kalveren.
Standaard buitenwerks afmetingen: L x B x H : 5 x 3,1 x 2,23 meter.
Groepsverblijf voor kalveren tot 16 weken. De zijden zijn compleet gesloten om tocht te voorkomen. Het buitenverblijf wordt standaard geleverd met een geïsoleerd dak en luchtschuiven voor een optimaal klimaat.
Gecombineerd jongveemeetlint, om het gewicht te bepalen. De meetband is scheurvast en heeft een schaalverdeling in cm. (totale lengte 250 cm)
Meet de borstomtrek onmiddellijk achter de elleboog.
De meetband wordt door een druk op de ontgrendelknop, die zich op de zijkant bevindt, automatisch opgerold. Let erop dat de uitgetrokken band bij het indrukken van de ontgrendeling niet terug springt, maar gecontroleerd wordt ingetrokken.
Gegalvaniseerde speenemmerhouder, te monteren aan de voorzijde van het kalverhok. Opklapbaar. Capaciteit 5 speenemmers.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten