Exclusief btw
Excl. btw
Met 9 vrij programmeerbare doseerstappen kunt u bijna elke willekeurige hoeveelheid voer doseren – zonder vervelend nadruppelen. Bovendien is de greep ergonomisch aangepast en mooi licht. Dankzij de geïntegreerde batterij bent u bij de kalveren niet afhankelijk van stroomvoorziening. Zo bent u met name bij het houden van individuele iglo’s volledig flexibel bij het kiezen van de locatie en kunnen kalveren ook op verschillende plaatsen worden gevoerd.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
De Coloheat 3in1 is nieuw en uniek in de markt! Met de Coloheat bespaart u niet alleen veel geld maar ook veel ruimte in uw voerkeuken.
Biest opwarmen,-pasteuriseren en mengen was nog nooit zo gemakkelijk te combineren! De Coloheat is speciaal ontwikkeld om de efficiëntie van de biestzak en de ruimte van uw voerkeuken te optimaliseren. Naast het pasteuriseren en verwarmen van uw biest is het ook mogelijk om de Coloheat als menger gebruiken.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Ideaal om snel en geleidelijk vloeistoffen te verwarmen. voor de verwarming van elk soort vloeistof van kalvermelk tot wijn. traploze thermostaat (slaat automatisch af).
Neporex 5 kg heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
Emmer ophangplaatje voor kalveremmer afgeplat
De CalfOTel XL-10 is een goede oplossing om de overgang tussen de tijd in de kalverhutten en de jongveestal te overbruggen. Perfect voor grotere groepen kalveren, eventueel toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Stevige kunststof voederemmer met een inhoud van 9 liter.
Gemakkelijk aan het hek te bevestigen. Met draaischroef om de emmer op de plaats te houden.
De CalfOTel Open Top verrijdbaar enkel met een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Een ideaal kalverhok op wielen voor binnen en buiten.
Speciaal voor de Wennemars® ECF1 Drinker. Hang je Wennemars® ECF1 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF1 RVS ophanghaak.
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten