Exclusief btw
Excl. btw
Met 9 vrij programmeerbare doseerstappen kunt u bijna elke willekeurige hoeveelheid voer doseren – zonder vervelend nadruppelen. Bovendien is de greep ergonomisch aangepast en mooi licht. Dankzij de geïntegreerde batterij bent u bij de kalveren niet afhankelijk van stroomvoorziening. Zo bent u met name bij het houden van individuele iglo’s volledig flexibel bij het kiezen van de locatie en kunnen kalveren ook op verschillende plaatsen worden gevoerd.
Met de Smart-ID herkent de MelkTaxi elk hok draadloos in het voorbijrijden en het hoknummer \wordt op het display aangegeven. De medewerker kiest nu de juiste hoeveelheid voer voor het kalf of de kalvergroep, drukt op de startknop en vult op die manier de melk in de emmer. De gevoerde hoeveelheid wordt voor elk hok geregistreerd en opgeslagen.
Smart-ID functioneert zowel voor individuele als ook voor groepshokken. Bij kalvergroepen wordt aangegeven hoeveel kalveren er in de groep zitten en of ze met afzonderlijke emmers of met zogenaamde “kalverbars” worden gevoerd. In combinatie met het CalfGuide-managementprogramma kunnen gegevens over individuele boxen worden opgeslagen, die dan bij de volgende keer voeren automatisch weer kunnen worden opgehaald. Zo worden medewerkers geïnformeerd over zieke dieren of andere bijzonderheden. Een enorme verbetering van de kwaliteit van de werkzaamheden bij wisselend personeel.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
De ECF speen geel is speciaal ontworpen voor de eerste dagen na de geboorte. De ECF speen geel is soepeler en heeft een grotere opening voor meer melkflow. Dit is de ideale “leerspeen” voor kalveren.
Kunstmelk maken kan heel eenvoudig met deze milk mixer. Vul de ton met de hoeveelheid water dat je nodig bent, (lekker warm +/- 45 graden). Weeg af, zet dan de mixer aan, en voeg de kunstmelk toe. 1 a 2 minuten mixen is lang genoeg. Vervolgens is je melk gereed om te voederen.
Ter vervanging van ring in koppeling. (3mm)
K-Othrine SC vloeibaar is een insecticide ter bestrijding van kruipende insecten (o.a. kakkerlakken, bedwantsen, huiskrekels en vlooien) en vliegen in dierverblijven, opslag-, verblijfs- en bedrijfsruimten.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Kunststof voedertrog van hoogwaardig polyethyleen, waarin u zowel melk als krachtvoer kunt verstrekken. Door de doordachte vorm, staan de emmers stevig, en blijft de trog schoon voor het krachtvoer. Geschikt voor CalfOTel XL-5 of XL-10.
Afmetingen:
190 x 37 x 25 cm (lxbxh)
Ophangsysteem (adapter) met locker voor de ECF6 drinker.
Keuze uit 3 verschillende soorten adapters:
Navel Dip Super 7+ is een beschermende oplossing voor het uitdrogen en beschermen van de navelstreng bij pasgeboren dieren. Deze effectieve en veilige formule is uitsluitend ontwikkeld voor het uitdrogen van dierlijke navelstrengen. Super 7+ Navel Dip droogt de navelstreng 50% sneller uit dan gelijksoortige producten. Het kan ook gebruikt worden bij dieren waarvan de navelstreng is afgescheurd bij de geboorte.
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
De ECF2 drinker maakt het mogelijk voor kalveren om samen te spelen, drinken en leren vanaf het eerste moment.
Dit systeem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door intensief zuigen en de natuurlijke drinkhouding van het kalf wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
De ECF plug spaart spenen!
Gebruik één speen per kalf en sluit de overige gaten af met de ECF plug. Zo voorkom je onnodige slijtage en bespaar je op spenen.
De ECF plug is speciaal ontworpen om lege gaten in de ECF6 drinkbak af te dichten. Heb je bijvoorbeeld 4 kalveren in de groep? Gebruik dan 4 spenen en vul de overige openingen met ECF plugs.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten