Exclusief btw
Excl. btw
Met 9 vrij programmeerbare doseerstappen kunt u bijna elke willekeurige hoeveelheid voer doseren – zonder vervelend nadruppelen. Bovendien is de greep ergonomisch aangepast en mooi licht. Dankzij de geïntegreerde batterij bent u bij de kalveren niet afhankelijk van stroomvoorziening. Zo bent u met name bij het houden van individuele iglo’s volledig flexibel bij het kiezen van de locatie en kunnen kalveren ook op verschillende plaatsen worden gevoerd.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-10 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-10 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken, de XL-10 is ook goed toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen: 38 cm x 15 cm x 30 cm (b. x d. x h.).
Silva vliegenval UV Stal is een zeer effectieve vliegenval. Het heeft UV kleuren voor een optimale aantrekkingskracht.
Zeer geschikt voor (professionele) stallen, melklokalen en dergelijke. Vangt wel tot 130.000 vliegen op de totale rol. Na 8 weken het vangoppervlak verschonen, of wanneer het oppervlak vol is.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
2, 3, 4, 5 of 6 kalveren in de groep goed voeren is naar onze mening de beste methode.
Krachtig desinfectiemiddel voor professioneel gebruik, het krachtige alternatief voor Kenocox!
Prophyl-S is een breedwerkend desinfectiemiddel dat speciaal is ontwikkeld om de bioveiligheid op de boerderij te garanderen. Het is effectief tegen een groot aantal ziekteverwekkers, waaronder coccidia, cryptosporidia, mycobacteriën, schimmels, virussen en bacteriën – zelfs in aanwezigheid van organisch materiaal. Dankzij de schuimende werking, effectiviteit bij lage temperaturen én lange nawerking is Prophyl-S een betrouwbare keuze voor professionals in de veehouderij.
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
Voor extra stevigheid bij de ECF6 Swing Over
De ECF6 Lock is speciaal gemaakt om te gebruiken met de ECF6 Swing Over adaptor. Deze adaptor draait op het voerhek met een M10 bout. Omdat de drinkbak dan nog in het hok hangt, kunnen kalveren ermee gaan spelen. Om dit te voorkomen, gebruik je de ECF6 Lock. Deze vergrendeling zorgt ervoor dat de bak stevig blijft hangen en niet kan bewegen.
Met de Smart-ID herkent de MelkTaxi elk hok draadloos in het voorbijrijden en het hoknummer \wordt op het display aangegeven. De medewerker kiest nu de juiste hoeveelheid voer voor het kalf of de kalvergroep, drukt op de startknop en vult op die manier de melk in de emmer. De gevoerde hoeveelheid wordt voor elk hok geregistreerd en opgeslagen.
Smart-ID functioneert zowel voor individuele als ook voor groepshokken. Bij kalvergroepen wordt aangegeven hoeveel kalveren er in de groep zitten en of ze met afzonderlijke emmers of met zogenaamde “kalverbars” worden gevoerd. In combinatie met het CalfGuide-managementprogramma kunnen gegevens over individuele boxen worden opgeslagen, die dan bij de volgende keer voeren automatisch weer kunnen worden opgehaald. Zo worden medewerkers geïnformeerd over zieke dieren of andere bijzonderheden. Een enorme verbetering van de kwaliteit van de werkzaamheden bij wisselend personeel.
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Quality Milk ‘Green‘ is een absoluut hoogwaardig product. Dit product bevat 30% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders die op de markt verkrijgbaar zijn. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid van het product. Daarnaast heeft het een uitstekende stabiliteit.
Per 500 kg
Gemakkelijk aan het hek te bevestigen. Met draaischroef om de emmer op de plaats te houden.
De CalfOTel Dolly is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is voorzien van 2 massieve wielen en een trekstang.
Wanneer het CalfOTel kalverhok in het hekwerk geklapt is kunt u doormiddel van de dolly het geheel omhoog liften door de dolly onder het hekwerk te plaatsen. Het geheel is dan eenvoudig te verrijden.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten