Exclusief btw
Excl. btw
Kunststof voedertrog van hoogwaardig polyethyleen, waarin u zowel melk als krachtvoer kunt verstrekken. Door de doordachte vorm, staan de emmers stevig, en blijft de trog schoon voor het krachtvoer. Geschikt voor CalfOTel XL-5 of XL-10.
Afmetingen:
190 x 37 x 25 cm (lxbxh)
Voor extra zorg tijdens kwetsbare momenten
De opfok van jongvee brengt uitdagingen met zich mee, vooral in de eerste levensfase wanneer kalveren gevoelig zijn voor verstoringen. Diarree is een veelvoorkomend probleem bij jonge kalveren en kan invloed hebben op hun dagelijkse conditie en ontwikkeling. In normale situaties is het voldoende om vers, kwalitatief drinkwater aan te bieden om kalveren gehydrateerd te houden. Er zijn echter momenten waarop extra ondersteuning gewenst is, zoals bij verhoogd vochtverlies.
Bij de aanmaak van kunstmelk is het belangrijk dat het water de juiste temperatuur heeft, zodat het toegevoegde melkpoeder goed kan oplossen. Bij warm aan te maken melkpoeders adviseren wij een aanmaaktemperatuur van 45-50 °C. Bij te lage temperaturen lossen vaak de vetbolletjes niet goed genoeg op en bij een te hoge temperatuur (meer dan 70 °C) worden eiwitten en mineralen in de melk beschadigd.
Pillenschieter voor:
• QC D-Bolus
• QC Ferro Bolus
Een nieuwe, unieke, speenemmerhouder in ons assortiment. Door onder andere een gepatenteerde clip en de vernieuwde vormgeving van de houder, blijft de speenemmer muurvast verbonden op de houder. Dit zorgt ernerzijds voor een betere hygiëne, anderzijds bespaart u met deze houder op arbeid.
De CalfOTel MultiLock is een ophangsysteem welk speciaal ontwikkeld is voor een goede borging van uw accessoires, zodat deze niet van de houder kunnen vallen. Te gebruiken in combinatie met onder andere de speenemmer en de vernieuwde CombiFeeder.
De ideale voertrog voor kalveren om hun voeding op een efficiënte en gezonde manier te beheren. Onze voertroggen zijn speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoeften van jonge kalveren, en ze zorgen voor een gemakkelijke en gecontroleerde toegang tot voedsel.
Speciaal voor de Wennemars® ECF1 Drinker. Hang je Wennemars® ECF1 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF1 RVS ophanghaak.
Biestvervanger met maar één ingrediënt: runderbiest.
Calf’s Choice Total® 100 is een hoogwaardige biestvervanger, bestaande uit slechts één ingrediënt: gedroogde runderbiest. Volledige biest bevat immers de specifieke combinatie van essentiële eiwitten, biestvet en andere belangrijke factoren die het kalf direct na de geboorte nodig heeft.
Dit product is geschikt voor gebruik direct na de geboorte van het kalf, wanneer verse biest niet beschikbaar is of als aanvulling op eigen biest van onvoldoende kwaliteit of volume.
Kenmerken van Calf’s Choice Total® 100:
Verkrijgbaar in rood of wit en lengte 10 cm.
Effectieve bestrijding van vliegenlarven in de veeteelt
HokoEx Madendood bestrijdt vliegenlarven in mest, strooisel en gierputten of vloeibare mest. Dit product (larvicide) is geschikt voor gebruik in dierenverblijven van onder meer melkkoeien, vleesrunderen en vleeskalveren.
Deksel houdt de inhoud van de speenemmer vrij van vuiligheid. Geschikt voor de CalfOTel speenemmers 9 liter.
Effectieve vangst van vliegende insecten
Deze kleefrol is ideaal voor het vangen van vliegende insecten, zoals vliegen en andere hinderlijke beestjes. Dankzij de gele kleur en het design met afbeeldingen van vliegen, werkt de kleefrol zeer effectief.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten