
Exclusief btw
Excl. btw
De QC Pens Flakes 2.0 NGMO is een optimaal kalvervoer voor stimulering van de pensflora en pensontwikkeling. Deze complete mix is onderdeel van de “QC lijn 2.0”. Dit houdt in dat hierin de 5 unieke grondstoffen zijn verwerkt die optimaal verteren in de pens, waardoor de darm van het dier wordt ontlast. Op deze manier kan het jonge dier zich optimaal ontwikkelen en een maximale weerstand opbouwen.
De QC Pens Flakes 2.0 NGMO bestaat uit stro, maisvlokken en kalverbrok die gedurende de melkperiode onbeperkt gevoerd kan worden. Een ruwvoeraanvulling is hierbij dus niet nodig. In de praktijk wordt de QC Pens Flakes NGMO onbeperkt vanuit de voertrog aangeboden, tijdens het verblijf in de éénlingbox of iglo worden een paar handjes in een schaaltje aangeboden. Omdat de mix wat plakkerig is en dus aan de neusjes van de kalveren blijft hangen is een snelle opname verzekerd!
Per 500 kg
per per stuk
De Coloheat 3in1 is nieuw en uniek in de markt! Met de Coloheat bespaart u niet alleen veel geld maar ook veel ruimte in uw voerkeuken.
Biest opwarmen,-pasteuriseren en mengen was nog nooit zo gemakkelijk te combineren! De Coloheat is speciaal ontwikkeld om de efficiëntie van de biestzak en de ruimte van uw voerkeuken te optimaliseren. Naast het pasteuriseren en verwarmen van uw biest is het ook mogelijk om de Coloheat als menger gebruiken.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Met deze praktische en arbeidsbesparende CalfOTel CombiFeeder kunt u brokken en hooi gezamenlijk in een gecombineerde unit aanbieden. Onderin bevindt zich de bak voor de brokken; bovenin is de hooiruif geplaatst.
Een melkmenger is onmisbaar bij het bereiden van grotere hoeveelheden melk. Deze RVS melkmenger voor kalveren heeft een onder geplaatste motor, waardoor de opening van de mixer geheel vrij blijft voor het vullen en eenvoudig reinigen na gebruik. De melkmixer op wielen is voorzien van een 230 volts pomp. De melkmenger is standaard uitgerust met een RVS trekbeugel met stuur as, hierdoor is de menger nog eenvoudiger te verplaatsen. De scharnierbare deksel is volledig afsluitbaar.
De CalfOTel Open Top verrijdbaar enkel met een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Een ideaal kalverhok op wielen voor binnen en buiten.
Gegalvaniseerde speenemmerhouder, gemakkelijk te monteren aan het inzethek van het kalverhok. Geschikt voor de CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
Quality Milk ‘Green‘ is een absoluut hoogwaardig product. Dit product bevat 30% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders die op de markt verkrijgbaar zijn. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid van het product. Daarnaast heeft het een uitstekende stabiliteit.
Per 500 kg
Gewicht: 2 kilogram
Lengte: 400 mm. Breedte 50 mm. Hoogte 400 mm
Stevige kunststof voederemmer met een inhoud van 9 liter.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Gemakkelijk aan het hek te bevestigen. Met draaischroef om de emmer op de plaats te houden.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten