Exclusief btw
Excl. btw
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Het vouwframe, waarop u tot twee melkbussen kunt transporteren is bijzonder praktisch. Maar ook andere dingen, zoals droogvoer of gereedschap kunnen op die manier eenvoudig worden getransporteerd. De 8 l biestmelkkannen zijn ook bijzonder praktisch. In de grotere bus met warm water, blijft de melk optimaal op temperatuur, voordat ze aan de kalveren wordt gevoerd.
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
De kunststof drempel zorgt ervoor dat het geheel goed te reinigen is en houdt het stro in het hok. Door de – in de drempel geïntegreerde – wielen is het hok gemakkelijk te verplaatsen.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Omdat de start zo belangrijk is!
Deze 1 drinker kan zowel aan de binnenkant als aan de buitenkant van het hok hangen. De haken zijn om te zetten en passen overal over. Gaas, Hout, buis tot 40mm
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Effectieve bestrijding van vliegenlarven in de veeteelt
HokoEx Madendood bestrijdt vliegenlarven in mest, strooisel en gierputten of vloeibare mest. Dit product (larvicide) is geschikt voor gebruik in dierenverblijven van onder meer melkkoeien, vleesrunderen en vleeskalveren.
Krachtig desinfectiemiddel voor professioneel gebruik, het krachtige alternatief voor Kenocox!
Prophyl-S is een breedwerkend desinfectiemiddel dat speciaal is ontwikkeld om de bioveiligheid op de boerderij te garanderen. Het is effectief tegen een groot aantal ziekteverwekkers, waaronder coccidia, cryptosporidia, mycobacteriën, schimmels, virussen en bacteriën – zelfs in aanwezigheid van organisch materiaal. Dankzij de schuimende werking, effectiviteit bij lage temperaturen én lange nawerking is Prophyl-S een betrouwbare keuze voor professionals in de veehouderij.
Voor een goede start van jonge dieren
Pasgeboren kalveren en biggen hebben in de eerste levensfase extra aandacht nodig. Een goede start draagt bij aan hun verdere ontwikkeling. Denkacare biedt producten die speciaal zijn afgestemd op de behoeften van jonge dieren.
Compartimenten bakken zijn er in 2, 3 of 5 vakken
Deze praktische bewaarbox biedt plaats aan alle kleine hulpmiddelen, die in de kalverstal nodig zijn. Of het nu gaat om oormerktangen, thermometers, gewichtsmeetlint, wegwerphandschoenen of ander belangrijke zaken, alles vindt een plekje in het praktische handschoenenvak. Bovendien is het rechte deksel uitstekend geschikt als bureauonderlegger. Omdat men de complete box heel eenvoudig van de MelkTaxi kan verwijderen en transporteren, heeft u deze zaken ook op andere plekken snel bij de hand.
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen: 38 cm x 15 cm x 30 cm (b. x d. x h.).
Bij de aanmaak van kunstmelk is het belangrijk dat het water de juiste temperatuur heeft, zodat het toegevoegde melkpoeder goed kan oplossen. Bij warm aan te maken melkpoeders adviseren wij een aanmaaktemperatuur van 45-50 °C. Bij te lage temperaturen lossen vaak de vetbolletjes niet goed genoeg op en bij een te hoge temperatuur (meer dan 70 °C) worden eiwitten en mineralen in de melk beschadigd.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten