
Exclusief btw
Excl. btw
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
De MelkTaxi herkent elk hok draadloos in het voorbijrijden en het hoknummer \wordt op het display aangegeven. De medewerker kiest nu de juiste hoeveelheid voer voor het kalf of de kalvergroep, drukt op de startknop en vult op die manier de melk in de emmer. De gevoerde hoeveelheid wordt voor elk hok geregistreerd en opgeslagen.
Smart-ID functioneert zowel voor individuele als ook voor groepshokken. Bij kalvergroepen wordt aangegeven hoeveel kalveren er in de groep zitten en of ze met afzonderlijke emmers of met zogenaamde “kalverbars” worden gevoerd. In combinatie met het CalfGuide-managementprogramma kunnen gegevens over individuele boxen worden opgeslagen, die dan bij de volgende keer voeren automatisch weer kunnen worden opgehaald. Zo worden medewerkers geïnformeerd over zieke dieren of andere bijzonderheden. Een enorme verbetering van de kwaliteit van de werkzaamheden bij wisselend personeel.
De QC Pens Flakes 2.0 NGMO is een optimaal kalvervoer voor stimulering van de pensflora en pensontwikkeling. Deze complete mix is onderdeel van de “QC lijn 2.0”. Dit houdt in dat hierin de 5 unieke grondstoffen zijn verwerkt die optimaal verteren in de pens, waardoor de darm van het dier wordt ontlast. Op deze manier kan het jonge dier zich optimaal ontwikkelen en een maximale weerstand opbouwen.
De QC Pens Flakes 2.0 NGMO bestaat uit stro, maisvlokken en kalverbrok die gedurende de melkperiode onbeperkt gevoerd kan worden. Een ruwvoeraanvulling is hierbij dus niet nodig. In de praktijk wordt de QC Pens Flakes NGMO onbeperkt vanuit de voertrog aangeboden, tijdens het verblijf in de éénlingbox of iglo worden een paar handjes in een schaaltje aangeboden. Omdat de mix wat plakkerig is en dus aan de neusjes van de kalveren blijft hangen is een snelle opname verzekerd!
Per 500 kg
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen: 38 cm x 15 cm x 30 cm (b. x d. x h.).
Groen kunststof rooster t.b.v. CalfOTel Comfort
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Het vouwframe, waarop u tot twee melkbussen kunt transporteren is bijzonder praktisch. Maar ook andere dingen, zoals droogvoer of gereedschap kunnen op die manier eenvoudig worden getransporteerd. De 8 l biestmelkkannen zijn ook bijzonder praktisch. In de grotere bus met warm water, blijft de melk optimaal op temperatuur, voordat ze aan de kalveren wordt gevoerd.
De CalfOTel Small is uitermate geschikt voor de buiten opfok van kalveren tot en met 2 weken. Het hok onderscheidt zich door het sterke en duurzame materiaal.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
Ideaal om snel en geleidelijk vloeistoffen te verwarmen. voor de verwarming van elk soort vloeistof van kalvermelk tot wijn. traploze thermostaat (slaat automatisch af).
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-10 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-10 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken, de XL-10 is ook goed toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Biestvervanger met maar één ingrediënt: runderbiest.
Calf’s Choice Total® 100 is een hoogwaardige biestvervanger, bestaande uit slechts één ingrediënt: gedroogde runderbiest. Volledige biest bevat immers de specifieke combinatie van essentiële eiwitten, biestvet en andere belangrijke factoren die het kalf direct na de geboorte nodig heeft.
Dit product is geschikt voor gebruik direct na de geboorte van het kalf, wanneer verse biest niet beschikbaar is of als aanvulling op eigen biest van onvoldoende kwaliteit of volume.
Kenmerken van Calf’s Choice Total® 100:
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten