
Exclusief btw
Excl. btw
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
Quality Milk ‘Green‘ is een absoluut hoogwaardig product. Dit product bevat 30% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders die op de markt verkrijgbaar zijn. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid van het product. Daarnaast heeft het een uitstekende stabiliteit.
Per 500 kg
Groen kunststof rooster t.b.v. CalfOTel Comfort
Ophangsysteem (adapter) met locker voor de ECF6 drinker.
Keuze uit 3 verschillende soorten adapters:
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
De 0-32% brix refractometer van a.s is een colostrum meettoestel voor het nauwkeurig en snel bepalen van de kwaliteit van biestmelk.
Stevige, gegalvaniseerde houder voor voederschaal en (speen)emmer. Kan eenvoudig tussen het hekwerk van het kalverhok geklemd worden. Geschikt voor CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
FOS Rediar – Natuurlijke ondersteuning voor de darmgezondheid van kalveren
FOS Rediar is een aanvullend diervoeder dat speciaal is ontwikkeld om de darmfunctie van kalveren te ondersteunen. De unieke samenstelling op basis van pectinen, elektrolyten en glucose draagt bij aan een goede darmwerking en helpt bij het op peil houden van de vocht- en energiebalans. Ideaal voor gebruik tijdens kwetsbare periodes.
✔ Bevat géén antibiotica
✔ Ondersteunt de natuurlijke darmfunctie
✔ Helpt het verlies van vocht en zouten aan te vullen
✔ Bevat glucose als energiebron voor verzwakte dieren
Pectinen vormen een beschermende laag in de darmen, elektrolyten ondersteunen het herstel van de vochtbalans en glucose bevordert de opname van voedingsstoffen. FOS Rediar kan zowel in periodes van verhoogde behoefte als tijdens herstel worden ingezet.
Verkrijgbaar per emmer.
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Gecombineerd jongveemeetlint, om het gewicht te bepalen. De meetband is scheurvast en heeft een schaalverdeling in cm. (totale lengte 250 cm)
Meet de borstomtrek onmiddellijk achter de elleboog.
De meetband wordt door een druk op de ontgrendelknop, die zich op de zijkant bevindt, automatisch opgerold. Let erop dat de uitgetrokken band bij het indrukken van de ontgrendeling niet terug springt, maar gecontroleerd wordt ingetrokken.
De CalfOTel Comfort is een ideaal systeem om kalveren van 0 tot 8 weken oud in op te fokken. Ten opzichte van de CalfOTel® Small ligt het kalf, door de grotere lengte, meer beschut. Door de hoogte van het hok is deze beter toegankelijk, bijvoorbeeld wanneer u het kalf moet helpen opstarten.
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten