
Exclusief btw
Excl. btw
Kalverdiarree blijft gezondheidsproblemen geven en daarmee een significant economisch risico in de rundveefokkerij. De oorzaken van kalverdiarree zijn veelvoudig. Besmettelijke en niet besmettelijke factoren kunnen diarree veroorzaken.
Niet-besmettelijke factoren die diarree veroorzaken zijn onder andere; hygiëne omstandigheden, gesteldheid van het immuunsysteem van het kalf, en de fysieke condities van het kalf. De meest voorkomende ziekteverwekkende organismen zijn: Rota virus, Corona virus, E. coli K99 en Cryptosporidium parvum.
Zodra de kalveren overgaan naar de groep, neem dan de spenen vanuit de MB1EL mee naar de groepsbak (MB6 of MB10). De overgebleven gaten dicht u met een plug. Dat bespaart spenen. Elke groep krijgt dus een bar die met de groep meegaat. Nummer uw bakken en groepshokken. Zo worden de spenen optimaal gebruikt. “Bij een jong kalf een nieuwe speen.”
Verkrijgbaar in rood of wit en lengte 10 cm.
Sluit clip kunststof los voor qc kalverbodywarmer en -dekje (Kerbl)
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Deze GPI doorstroommeter meet het totaal aantal liters vloeistof dat door de leiding stroomt.
Flomec – GPI nylon turbine flow meter, 1″ uitvoering.
Voorzien van digitale uitlezing van batch- en totaalteller.
Recent heeft CalfOTel® een nieuwe kunststof voedertrog toegevoegd aan de accessoire-range; de CalfOTel®AdLibFeeder. Een tijdbesparende voedertrog die over een langere periode krachtvoer aan de kalveren kan verstrekken zonder dat deze steeds bijgevuld hoeft te worden. De bulkvoorraad wordt hierbij afgeschermd tegen regen, insecten, vogels en knaagdieren.
De CalfOTel® AdLibFeeder kan aan een CalfOTel® XL-5 of CalfOTel® XL-10 groepskalverhok met uitloophekwerk bevestigd worden.
CalfOTel® Open Top Premium Duo, een verrijdbaar kalverhok voor de veehouder die kalveren binnen wil houden of onder een afdak.
Afmetingen: (lxbxh)
Hok: 160 x 200 x 100 cm (binnenmaten)
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
De CalfOTel XL-10 is een goede oplossing om de overgang tussen de tijd in de kalverhutten en de jongveestal te overbruggen. Perfect voor grotere groepen kalveren, eventueel toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
De Coloheat 3in1 is nieuw en uniek in de markt! Met de Coloheat bespaart u niet alleen veel geld maar ook veel ruimte in uw voerkeuken.
Biest opwarmen,-pasteuriseren en mengen was nog nooit zo gemakkelijk te combineren! De Coloheat is speciaal ontwikkeld om de efficiëntie van de biestzak en de ruimte van uw voerkeuken te optimaliseren. Naast het pasteuriseren en verwarmen van uw biest is het ook mogelijk om de Coloheat als menger gebruiken.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten