Exclusief btw
Excl. btw
Voor een optimale en gezonde groei van uw kalveren is de juiste voeding van groot belang. Een kalf heeft behoefte aan voeding van een constante kwaliteit. In de praktijk echter is het lastig om al uw kalveren dezelfde dosering en temperatuur melk te voeren. Met de melktaxi van Holm & Laue is er de oplossing voor veehouders die zowel het voeren nauwkeuriger maakt en het werk verlicht.
Interesse? Bel gerust naar +31 (0)573 45 04 35 voor meer info of een demo.
Prijs inclusief:
De MelkTaxi heeft een revolutie veroorzaakt voor het voeren met de emmer van kalveren. Of het nu individueel in kalveriglo’s of groepsgewijs in de kalverstal is, de MelkTaxi voert uw kalveren waar zij zich ook bevinden. U kunt melkpoeder betrouwbaar roeren en volle melk voorzichtig opwarmen of pasteuriseren.
Eindelijk hoeft u niet meer met zware emmers te slepen. Het wendbare onderstel neemt het transport naar de kalverboxen van u over. Maar de MelkTaxi verlicht niet alleen uw werkzaamheden. Hij maakt het voeren nauwkeuriger, terwijl u uw kalveren altijd de juiste hoeveelheid met de juiste temperatuur voert.
De MelkTaxi heeft er in de loop der tijd steeds nieuwe functies bij gekregen. Zo kunt u nu o.a. zelfs voercurves vastleggen (Smart-ID), waarmee de kalveren langzaam en voorzichtig worden gespeend. De koppeling aan het managementsysteem CalfGuide zorgt ervoor dat u de absolute controle hebt over de werkprocessen in de kalverstal en maakt een gedetailleerde documentatie van het bereiden en voeren van kalvermelk mogelijk. En bovendien is het voeren met de MelkTaxi ook nog erg leuk!
De MelkTaxi werkt met een vlakverwarming over het volledige bodemoppervlak. Anders dan bij spiraalverwarmingen ontstaan zo geen “hotspots” waar de melk kan aanbranden Zo wordt de melk snel verwarmd en de blijft de kwaliteit toch behouden. Het display informeert u altijd over de actuele temperatuur van uw dranken.

Het reinigen van de drinkemmers kost veel tijd, omdat men de emmers moet verzamelen en naar de wasplaats moet transporteren. Met de FlushMaster reinigt u de emmers met een roterende sproeier in de MelkTaxi, direct bij het kalverhok. Dit praktische hulpmiddel kan achteraf worden ingebouwd bij alle MelkTaxi-modellen met pomp.
Mastitis-bacteriën spelen ook bij ziektes in de kalverstal een belangrijke rol. Het pasteuriseren elimineert tot 99,5 % van deze kiemen en is op veel bedrijf bij het voeren van kalveren al standaard.
Bij het pasteuriseren in de zogenaamde batch-processen worden gevaarlijke ziekteverwekkers met 63 °C gedurende 35 minuten voor 99.5% gedood. Als alternatief voor dit programma biedt de MelkTaxi ook twee verschillende warmtebehandelingen bij 60 °C gedurende 60 of 70 minuten aan. Alle starttijden kunnen vrij worden geprogrammeerd. Zo is de melk gepasteuriseerd als u in de ochtend naar de stal komt om te voeren.

In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Emmer ophangplaatje voor kalveremmer afgeplat
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.
Een nieuwe, unieke, speenemmerhouder in ons assortiment. Door onder andere een gepatenteerde clip en de vernieuwde vormgeving van de houder, blijft de speenemmer muurvast verbonden op de houder. Dit zorgt ernerzijds voor een betere hygiëne, anderzijds bespaart u met deze houder op arbeid.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
De QC Pens Flakes 2.0 NGMO is een optimaal kalvervoer voor stimulering van de pensflora en pensontwikkeling. Deze complete mix is onderdeel van de “QC lijn 2.0”. Dit houdt in dat hierin de 5 unieke grondstoffen zijn verwerkt die optimaal verteren in de pens, waardoor de darm van het dier wordt ontlast. Op deze manier kan het jonge dier zich optimaal ontwikkelen en een maximale weerstand opbouwen.
De QC Pens Flakes 2.0 NGMO bestaat uit stro, maisvlokken en kalverbrok die gedurende de melkperiode onbeperkt gevoerd kan worden. Een ruwvoeraanvulling is hierbij dus niet nodig. In de praktijk wordt de QC Pens Flakes NGMO onbeperkt vanuit de voertrog aangeboden, tijdens het verblijf in de éénlingbox of iglo worden een paar handjes in een schaaltje aangeboden. Omdat de mix wat plakkerig is en dus aan de neusjes van de kalveren blijft hangen is een snelle opname verzekerd!
Per 500 kg
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen: 38 cm x 15 cm x 30 cm (b. x d. x h.).
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
De ECF6 drinker, dé manier van melk verstrekken in het groepshok!
Dit melkverstrekkingssysteem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door de natuurlijke drinkhouding van het kalf en intensief zuigen wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
Prijs is inclusief adapter naar keus. Exclusief spenen en pluggen. Deze kunt u apart bij bestellen.
Speciaal voor de Wennemars® ECF2 Drinker. Hang je Wennemars® ECF2 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF2 RVS ophanghaak.
Speciaal voor de Wennemars® ECF1 Drinker. Hang je Wennemars® ECF1 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF1 RVS ophanghaak.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten