Exclusief btw
Excl. btw
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
De D-(Drink) Bolus is een aanvullend dieetvoeder voor kalveren, bedoeld voor gebruik in situaties waarin de normale spijsvertering tijdelijk verstoord kan zijn. De bolus bevat speciaal geselecteerd natriumbicarbonaat en is ontworpen ter ondersteuning van de zuur-basebalans en de algehele voederopname.
Dankzij de stevige vorm en het compacte formaat is de bolus eenvoudig toe te dienen met behulp van een bolusschieter. De bolus is gebruiksklaar en praktisch in de toepassing.
Een melkmenger is onmisbaar bij het bereiden van grotere hoeveelheden melk. Deze RVS melkmenger voor kalveren heeft een onder geplaatste motor, waardoor de opening van de mixer geheel vrij blijft voor het vullen en eenvoudig reinigen na gebruik. De melkmixer op wielen is voorzien van een 230 volts pomp. De melkmenger is standaard uitgerust met een RVS trekbeugel met stuur as, hierdoor is de menger nog eenvoudiger te verplaatsen. De scharnierbare deksel is volledig afsluitbaar.
Het vouwframe, waarop u tot twee melkbussen kunt transporteren is bijzonder praktisch. Maar ook andere dingen, zoals droogvoer of gereedschap kunnen op die manier eenvoudig worden getransporteerd. De 8 l biestmelkkannen zijn ook bijzonder praktisch. In de grotere bus met warm water, blijft de melk optimaal op temperatuur, voordat ze aan de kalveren wordt gevoerd.
Stevige, gegalvaniseerde houder voor voederschaal en (speen)emmer. Kan eenvoudig tussen het hekwerk van het kalverhok geklemd worden. Geschikt voor CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
De Drench-Fles Trusti Tuber - revolutionaire kalververzorging!
Stel je eens voor, een innovatieve kalverfles die niet alleen het welzijn van kalveren verbetert, maar ook het leven van veehouders en dierenartsen gemakkelijker maakt. Dat is precies wat de Drench-Fles Trusti Tuber te bieden heeft. Deze geavanceerde fles combineert het beste van twee werelden: de functionaliteit van een drench-fles en een kalverfles, en het resultaat is verbluffend.
Solide, gegalvaniseerde ruif, eenvoudig te monteren aan de binnenzijde van het kalverhok. Afmetingen: 38 cm x 15 cm x 30 cm (b. x d. x h.).
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
Geldig t/m 30 april
Voor extra zorg tijdens kwetsbare momenten
De opfok van jongvee brengt uitdagingen met zich mee, vooral in de eerste levensfase wanneer kalveren gevoelig zijn voor verstoringen. Diarree is een veelvoorkomend probleem bij jonge kalveren en kan invloed hebben op hun dagelijkse conditie en ontwikkeling. In normale situaties is het voldoende om vers, kwalitatief drinkwater aan te bieden om kalveren gehydrateerd te houden. Er zijn echter momenten waarop extra ondersteuning gewenst is, zoals bij verhoogd vochtverlies.
De CalfOTel Open Top verrijdbaar enkel met een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Een ideaal kalverhok op wielen voor binnen en buiten.
Met de kalverbox Trio EasyClean XXL kunnen kalveren tot het moment van spenen in dezelfde omgeving blijven zonder tussentijds aanpassingen aan de kalverbox te doen. De box is automatisch uit te mesten en heeft een geïntegreerde gieropvang, waardoor het de ideale box voor kalf én veehouder is.
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
CalfOtel 6-delig hekwerk, met vastzetsysteem, inclusief emmerringen, voor het CalfOTel Hybrid Kalverhok.
De ECF speen geel is speciaal ontworpen voor de eerste dagen na de geboorte. De ECF speen geel is soepeler en heeft een grotere opening voor meer melkflow. Dit is de ideale “leerspeen” voor kalveren.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten