Exclusief btw
Excl. btw
Slim, hygiënisch en flexibel
De Flex 4L biedt alles voor een optimale start van jonge kalveren. Dankzij de flexibele indeling, uitneembare vloerdelen en instelbare ventilatie combineert het gebruiksgemak met perfecte hygiëne en comfort. Het robuuste, goed doordachte ontwerp zorgt ervoor dat verzorgers efficiënt kunnen werken, terwijl de kalveren profiteren van een gezonde en comfortabele leefomgeving.
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Ter vervanging van ring in koppeling. (3mm)
2 kalveren in de groep of “ruimte gebrek”? Dan is dit een eenvoudige oplossing. Met de Ezi Lock Hooks kunt u de bak eenvoudig klemmen. (tot 7,5 cm)
Gemakkelijk aan het hek te bevestigen. Met draaischroef om de emmer op de plaats te houden.
Kunstmelk maken kan heel eenvoudig met deze milk mixer. Vul de ton met de hoeveelheid water dat je nodig bent, (lekker warm +/- 45 graden). Weeg af, zet dan de mixer aan, en voeg de kunstmelk toe. 1 a 2 minuten mixen is lang genoeg. Vervolgens is je melk gereed om te voederen.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 40% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.
Pillenschieter voor:
• QC D-Bolus
• QC Ferro Bolus
Grondhokken zijn kalverboxen in een vaste opstelling. Je begint met een basisbox waarna deze verder uitgebouwd kan worden met aanbouwboxen. De aanbouwboxen worden gevormd door extra tussenwanden en voorhek toe te voegen. Deze tussenwanden zijn uitneembaar waardoor het uitmesten en reinigen van de boxen snel en eenvoudig kan worden gedaan. De wanden zijn gemaakt van kunststof, waardoor de boxen eenvoudig te reinigen zijn. De voor/achter profielen en voorhek zijn volledig gegalvaniseerd. De uitneembare tussenwanden zijn leverbaar in verschillende hoogtes, lengtes en breedtes. De grondhokken worden standaard geleverd met deelbare fronthekjes. Dit maakt het zeer eenvoudig de box te betreden zonder dat het kalf stopt met drinken.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten