Exclusief btw
Excl. btw
De D-(Drink) Bolus is een aanvullend dieetvoeder voor kalveren, bedoeld voor gebruik in situaties waarin de normale spijsvertering tijdelijk verstoord kan zijn. De bolus bevat speciaal geselecteerd natriumbicarbonaat en is ontworpen ter ondersteuning van de zuur-basebalans en de algehele voederopname.
Dankzij de stevige vorm en het compacte formaat is de bolus eenvoudig toe te dienen met behulp van een bolusschieter. De bolus is gebruiksklaar en praktisch in de toepassing.
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
Melkmixer combi op wielen met ondergeplaatste motor en opgebouwde pomp.
verkrijgbaar in de volgende maten:
De CalfOTel Open Top Premium Collection Tray voor onder de Open Top Premium zorgt ervoor dat mest en urine onder de roosters wordt opgevangen en centraal kan worden afgevoerd via de afvoer aan de achterzijde.
2 kalveren in de groep of “ruimte gebrek”? Dan is dit een eenvoudige oplossing. Met de Ezi Lock Hooks kunt u de bak eenvoudig klemmen. (tot 7,5 cm)
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
Gegalvaniseerde speenemmerhouder, gemakkelijk te monteren aan het inzethek van het kalverhok. Geschikt voor de CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
Stevige, gegalvaniseerde houder voor voederschaal en (speen)emmer. Kan eenvoudig tussen het hekwerk van het kalverhok geklemd worden. Geschikt voor CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
Neporex 5 kg heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten