Exclusief btw
Excl. btw
2 kalveren in de groep of “ruimte gebrek”? Dan is dit een eenvoudige oplossing. Met de Ezi Lock Hooks kunt u de bak eenvoudig klemmen. (tot 7,5 cm)
Gewicht: 2 kilogram
Lengte: 400 mm. Breedte 50 mm. Hoogte 400 mm
De CalfOTel Small is uitermate geschikt voor de buiten opfok van kalveren tot en met 2 weken. Het hok onderscheidt zich door het sterke en duurzame materiaal.
Gebruikers van CalfOTel® systemen bevestigen keer op keer dat hun kosten van arbeid drastisch zijn afgenomen. Ofwel: pure winst!
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Kunststof voedertrog van hoogwaardig polyethyleen, waarin u zowel melk als krachtvoer kunt verstrekken. Door de doordachte vorm, staan de emmers stevig, en blijft de trog schoon voor het krachtvoer. Geschikt voor CalfOTel XL-5 of XL-10.
Afmetingen:
190 x 37 x 25 cm (lxbxh)
Effectieve vangst van vliegende insecten
Deze kleefrol is ideaal voor het vangen van vliegende insecten, zoals vliegen en andere hinderlijke beestjes. Dankzij de gele kleur en het design met afbeeldingen van vliegen, werkt de kleefrol zeer effectief.
Het vouwframe, waarop u tot twee melkbussen kunt transporteren is bijzonder praktisch. Maar ook andere dingen, zoals droogvoer of gereedschap kunnen op die manier eenvoudig worden getransporteerd. De 8 l biestmelkkannen zijn ook bijzonder praktisch. In de grotere bus met warm water, blijft de melk optimaal op temperatuur, voordat ze aan de kalveren wordt gevoerd.
Een robuust kalf en een vlotte koe aan het voerhek – dát is waar je het voor doet. Geef je koeien een natuurlijke, krachtige start na het afkalven met pHom Norway Energy Drink. pHom Norway Energy Drink is rijk aan energie en natuurlijke mineralen en elektrolyten uit arctische Noorse wateren.
De CalfOTel XL-10 is een goede oplossing om de overgang tussen de tijd in de kalverhutten en de jongveestal te overbruggen. Perfect voor grotere groepen kalveren, eventueel toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
De CalfOTel Dolly is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is voorzien van 2 massieve wielen en een trekstang.
Wanneer het CalfOTel kalverhok in het hekwerk geklapt is kunt u doormiddel van de dolly het geheel omhoog liften door de dolly onder het hekwerk te plaatsen. Het geheel is dan eenvoudig te verrijden.
Speciaal voor de Wennemars® ECF1 Drinker. Hang je Wennemars® ECF1 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF1 RVS ophanghaak.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
Quick Bayt WG is een uiterst effectief middel tegen alle vliegen, zoals kamer-, brom- of fruitvliegen. Inzetbaar in dierverblijven en opslagplaatsen.
Bij de aanmaak van kunstmelk is het belangrijk dat het water de juiste temperatuur heeft, zodat het toegevoegde melkpoeder goed kan oplossen. Bij warm aan te maken melkpoeders adviseren wij een aanmaaktemperatuur van 45-50 °C. Bij te lage temperaturen lossen vaak de vetbolletjes niet goed genoeg op en bij een te hoge temperatuur (meer dan 70 °C) worden eiwitten en mineralen in de melk beschadigd.
Gecombineerd jongveemeetlint, om het gewicht te bepalen. De meetband is scheurvast en heeft een schaalverdeling in cm. (totale lengte 250 cm)
Meet de borstomtrek onmiddellijk achter de elleboog.
De meetband wordt door een druk op de ontgrendelknop, die zich op de zijkant bevindt, automatisch opgerold. Let erop dat de uitgetrokken band bij het indrukken van de ontgrendeling niet terug springt, maar gecontroleerd wordt ingetrokken.
De QC Quality Milk ‘White’ draagt op een unieke manier bij aan een gezonde groei en ontwikkeling van het kalf. Dit product bevat 50% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders. De stofwisseling van het kalf is zeer gebaat bij de unieke samenstelling en de gunstige omega 3/omega 6 verhouding van dit product. De energie-en eiwitopname is optimaal in verhouding waardoor het kalf de voedingsstoffen nóg beter kan benutten.
Per 500 kg
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten