Exclusief btw
Excl. btw
Voor een optimale en gezonde groei van uw kalveren is de juiste voeding van groot belang. Een kalf heeft behoefte aan voeding van een constante kwaliteit. In de praktijk echter is het lastig om al uw kalveren dezelfde dosering en temperatuur melk te voeren. Met de melktaxi van Holm & Laue is er de oplossing voor veehouders die zowel het voeren nauwkeuriger maakt en het werk verlicht.
Interesse? Bel gerust naar +31 (0)573 45 04 35 voor meer info of een demo.
Prijs inclusief:
De MelkTaxi heeft een revolutie veroorzaakt voor het voeren met de emmer van kalveren. Of het nu individueel in kalveriglo’s of groepsgewijs in de kalverstal is, de MelkTaxi voert uw kalveren waar zij zich ook bevinden. U kunt melkpoeder betrouwbaar roeren en volle melk voorzichtig opwarmen of pasteuriseren.
Eindelijk hoeft u niet meer met zware emmers te slepen. Het wendbare onderstel neemt het transport naar de kalverboxen van u over. Maar de MelkTaxi verlicht niet alleen uw werkzaamheden. Hij maakt het voeren nauwkeuriger, terwijl u uw kalveren altijd de juiste hoeveelheid met de juiste temperatuur voert.
De MelkTaxi heeft er in de loop der tijd steeds nieuwe functies bij gekregen. Zo kunt u nu o.a. zelfs voercurves vastleggen (Smart-ID), waarmee de kalveren langzaam en voorzichtig worden gespeend. De koppeling aan het managementsysteem CalfGuide zorgt ervoor dat u de absolute controle hebt over de werkprocessen in de kalverstal en maakt een gedetailleerde documentatie van het bereiden en voeren van kalvermelk mogelijk. En bovendien is het voeren met de MelkTaxi ook nog erg leuk!
De MelkTaxi werkt met een vlakverwarming over het volledige bodemoppervlak. Anders dan bij spiraalverwarmingen ontstaan zo geen “hotspots” waar de melk kan aanbranden Zo wordt de melk snel verwarmd en de blijft de kwaliteit toch behouden. Het display informeert u altijd over de actuele temperatuur van uw dranken.

Het reinigen van de drinkemmers kost veel tijd, omdat men de emmers moet verzamelen en naar de wasplaats moet transporteren. Met de FlushMaster reinigt u de emmers met een roterende sproeier in de MelkTaxi, direct bij het kalverhok. Dit praktische hulpmiddel kan achteraf worden ingebouwd bij alle MelkTaxi-modellen met pomp.
Mastitis-bacteriën spelen ook bij ziektes in de kalverstal een belangrijke rol. Het pasteuriseren elimineert tot 99,5 % van deze kiemen en is op veel bedrijf bij het voeren van kalveren al standaard.
Bij het pasteuriseren in de zogenaamde batch-processen worden gevaarlijke ziekteverwekkers met 63 °C gedurende 35 minuten voor 99.5% gedood. Als alternatief voor dit programma biedt de MelkTaxi ook twee verschillende warmtebehandelingen bij 60 °C gedurende 60 of 70 minuten aan. Alle starttijden kunnen vrij worden geprogrammeerd. Zo is de melk gepasteuriseerd als u in de ochtend naar de stal komt om te voeren.

De Coloheat 3in1 is nieuw en uniek in de markt! Met de Coloheat bespaart u niet alleen veel geld maar ook veel ruimte in uw voerkeuken.
Biest opwarmen,-pasteuriseren en mengen was nog nooit zo gemakkelijk te combineren! De Coloheat is speciaal ontwikkeld om de efficiëntie van de biestzak en de ruimte van uw voerkeuken te optimaliseren. Naast het pasteuriseren en verwarmen van uw biest is het ook mogelijk om de Coloheat als menger gebruiken.
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Om kalveren op te laten groeien tot vaarzen die makkelijk, gezond en langdurig melk produceren, is de juiste voeding in de jeugd essentieel.
Met deze visie voor ogen heeft Quality Calf samen met Gunnewick Mengvoeders de lijn “2.0 GMO-controlled” ontwikkeld. Het kalf moet op jonge leeftijd zoveel mogelijk weerstand opbouwen en dit gaat het best wanneer de darm wordt ontlast. Daarom bevat de QC Pens Next 2.0 GMO Controlled maar liefst 5 unieke grondstoffen die allemaal rustig en optimaal verteren in de pens.
Eén van de 5 unieke grondstoffen is de pensbuffer pHom Norway. pHom Norway houdt de pH in de pens stabiel, waardoor het voer zo optimaal mogelijk kan worden verteerd en verzuring wordt voorkomen.
Per 1000 kg
Speciaal voor de Wennemars® ECF1 Drinker. Hang je Wennemars® ECF1 Drinker eenvoudig, veilig en hygiënisch op met de ECF1 RVS ophanghaak.
CalfOTel Hybrid, een uniek nieuw huisvestingsconcept voor kalveren, waarin de kalveren zowel individueel als in kleine groepen ‘buiten’ worden gehuisvest.
De QC Quality Milk ‘White’ draagt op een unieke manier bij aan een gezonde groei en ontwikkeling van het kalf. Dit product bevat 50% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders. De stofwisseling van het kalf is zeer gebaat bij de unieke samenstelling en de gunstige omega 3/omega 6 verhouding van dit product. De energie-en eiwitopname is optimaal in verhouding waardoor het kalf de voedingsstoffen nóg beter kan benutten.
Per 500 kg
Strijkflacon met kwast afsluitbaar voor het aanbrengen van de Quick Bayt met strepen of stippen op panelen van hout, karton of stof.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
De ECF1 Drinker is een enkele drinkemmer voor kalveren in de eenlingbox.
Dit systeem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door intensief zuigen en de natuurlijke drinkhouding van het kalf wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
De ECF1 drinker wordt geleverd inclusief deksel, exclusief speen en hengsel. Deze zijn apart te bestellen.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 40% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
Quality Milk ‘Blue‘ is een absoluut hoogwaardig product in het topsegment. Dit product bevat maar liefst 60% magere melkpoeder in combinatie met de beste weipoeders. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid. Daarnaast zorgt het product voor een snelle en optimale groei van uw kalveren.
Per 500 kg
De 0-32% brix refractometer van a.s is een colostrum meettoestel voor het nauwkeurig en snel bepalen van de kwaliteit van biestmelk.
K-Othrine SC vloeibaar is een insecticide ter bestrijding van kruipende insecten (o.a. kakkerlakken, bedwantsen, huiskrekels en vlooien) en vliegen in dierverblijven, opslag-, verblijfs- en bedrijfsruimten.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Weersomstandigheden, weidegang, grondsoort, bemesting… Het zijn allemaal factoren van invloed op het milieu in de pens. Een langdurige en stabiele pH zorgt voor veel minder kans op pensverzuring.
80 tot 100 gram per koe per dag pHom Norway in je TMR is alles wat je ervoor hoeft te doen.
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten