Exclusief btw
Excl. btw
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Met kraan, 220/240V
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
Voor extra zorg tijdens kwetsbare momenten
De opfok van jongvee brengt uitdagingen met zich mee, vooral in de eerste levensfase wanneer kalveren gevoelig zijn voor verstoringen. Diarree is een veelvoorkomend probleem bij jonge kalveren en kan invloed hebben op hun dagelijkse conditie en ontwikkeling. In normale situaties is het voldoende om vers, kwalitatief drinkwater aan te bieden om kalveren gehydrateerd te houden. Er zijn echter momenten waarop extra ondersteuning gewenst is, zoals bij verhoogd vochtverlies.
Het aanmaken van melk blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd.
Ideaal om snel en geleidelijk vloeistoffen te verwarmen. voor de verwarming van elk soort vloeistof van kalvermelk tot wijn. traploze thermostaat (slaat automatisch af).
Verkrijgbaar in 5,7 liter, 8,5 liter of 12,3 liter.
Quality Milk ‘Red’ onderscheidt zich dankzij de hoogwaardige samenstelling in het topsegment. Dit product bevat ook 40% magere melk. Deze ultieme samenstelling verzekert een uitstekende jeugdgroei en goed bevleesde kalveren, mede dankzij het hoge energiegehalte. Door de zorgvuldige geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk makkelijk oplosbaar, romig en door de zoetere smaak ook bijzonder smakelijk. Deze kalvermelk is daarmee ook geschikt voor de vleesveerassen.
Per 500 kg
De QC Quality Milk ‘White’ draagt op een unieke manier bij aan een gezonde groei en ontwikkeling van het kalf. Dit product bevat 50% magere melkpoeder gecombineerd met de beste zoete weipoeders. De stofwisseling van het kalf is zeer gebaat bij de unieke samenstelling en de gunstige omega 3/omega 6 verhouding van dit product. De energie-en eiwitopname is optimaal in verhouding waardoor het kalf de voedingsstoffen nóg beter kan benutten.
Per 500 kg
Deze kalveremmer is compleet met speen. Verkrijgbaar in grijs of transparant kunststof, met rode speen of latex honing speen
Neporex 5 kg heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
per per stuk
QC Crème gemaakt in een handige sta- en hang tube. Ter verzorging van kloven in uw handen. Bevat essentiële bestanddelen voor een effectieve verzorging van uw huid. Te gebruiken bij: kloven, winterhanden, wintervoeten en een schrale huid.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-10 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-10 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken, de XL-10 is ook goed toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Strijkflacon met kwast afsluitbaar voor het aanbrengen van de Quick Bayt met strepen of stippen op panelen van hout, karton of stof.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten