
Exclusief btw
Excl. btw
Het bereiden van de melk op een verkeerde temperatuur kan problemen veroorzaken. Om dit te voorkomen kunt u gebruik maken van de stikstoftemperatuur meter die geschikt is voor de RVS melkmixers. De stikstof temperatuurmeter heeft een meetbereik tot 120 ⁰C en wordt geleverd met een stang van 60 of 80 centimeter. De 60 centimeter stang is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 50 en 90 liter. De stang van 80 centimeter is geschikt voor de melkmixer met een inhoud van 200 liter. Let op: Deze temperatuurmeter wordt zonder aansluitblokje geleverd, deze kan apart bijbesteld worden.
CalfOTel Hybrid, een uniek nieuw huisvestingsconcept voor kalveren, waarin de kalveren zowel individueel als in kleine groepen ‘buiten’ worden gehuisvest.
De QC Pens Flakes is een optimaal kalvervoer voor stimulering van de pensflora en pensontwikkeling. De QC Pens Flakes is een complete mix bestaande uit stro, maisvlokken en kalverbrok die gedurende de melkperiode onbeperkt gevoerd kan worden. Een ruwvoeraanvulling is hierbij dus niet nodig. In de praktijk wordt de QC Pens Flakes onbeperkt vanuit de voertrog aangeboden, tijdens het verblijf in de éénlingbox of iglo worden een paar handjes in een schaaltje aangeboden. Omdat de mix wat plakkerig is en dus aan de neusjes van de kalveren blijft hangen is een snelle opname verzekerd!
Per 500 kg
Grondhokken zijn kalverboxen in een vaste opstelling. Je begint met een basisbox waarna deze verder uitgebouwd kan worden met aanbouwboxen. De aanbouwboxen worden gevormd door extra tussenwanden en voorhek toe te voegen. Deze tussenwanden zijn uitneembaar waardoor het uitmesten en reinigen van de boxen snel en eenvoudig kan worden gedaan. De wanden zijn gemaakt van kunststof, waardoor de boxen eenvoudig te reinigen zijn. De voor/achter profielen en voorhek zijn volledig gegalvaniseerd. De uitneembare tussenwanden zijn leverbaar in verschillende hoogtes, lengtes en breedtes. De grondhokken worden standaard geleverd met deelbare fronthekjes. Dit maakt het zeer eenvoudig de box te betreden zonder dat het kalf stopt met drinken.
Quality Milk ‘Blue‘ is een absoluut hoogwaardig product in het topsegment. Dit product bevat maar liefst 60% magere melkpoeder in combinatie met de beste weipoeders. Het gebruik van deze hoogwaardige zuivelproducten verzekert een optimale verteerbaarheid en smakelijkheid. Daarnaast zorgt het product voor een snelle en optimale groei van uw kalveren.
Per 500 kg
Ter vervanging van ring in koppeling. (3mm)
De CalfOTel Open Top verrijdbaar enkel met een opvallend open dak, voor plaatsing binnen in de schuur, of buiten, onder dak. Een ideaal kalverhok op wielen voor binnen en buiten.
Gemakkelijk aan het hek te bevestigen. Met draaischroef om de emmer op de plaats te houden.
Mocht u de menger liever anders uitgevoerd zien, dan horen wij dat graag en denken graag met u mee.
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-10 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-10 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken, de XL-10 is ook goed toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-5 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-5 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken.
Verkrijgbaar in 5,7 liter, 8,5 liter of 12,3 liter.
Bij de aanmaak van kunstmelk is het belangrijk dat het water de juiste temperatuur heeft, zodat het toegevoegde melkpoeder goed kan oplossen. Bij warm aan te maken melkpoeders adviseren wij een aanmaaktemperatuur van 45-50 °C. Bij te lage temperaturen lossen vaak de vetbolletjes niet goed genoeg op en bij een te hoge temperatuur (meer dan 70 °C) worden eiwitten en mineralen in de melk beschadigd.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten