
Exclusief btw
Excl. btw
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Afmetingen:
Binnenwerks: 920 x 1000 x 1700 (HxBxD)
Buitenwerks: 1250 x 1076 x 1830 (HxBxD)
Afmetingen in mm
Meerdere stuks? Prijs op aanvraag!
De Topcalf Mono Kalverbox is een eenlingbox en ontworpen voor de huisvesting van een kalf tot 8 weken. Door de zwenkbare wielen (waarvan de voorste 2 met rem) is deze mobiele eenlingbox eenvoudig te verplaatsen. Het frame is gemaakt van verzonken staal voor een lange levensduur.
De kunststof wanden en de uitneembare roosterbodem zorgen ervoor dat de kalverboxen eenvoudig te reinigen zijn. De Topcalf Mono kalverbox wordt standaard voorzien van een 2-delig deurtje. Door alleen de rechterzijde van het deurtje te openen, is het mogelijk de kalverbox te betreden zonder een drinkend kalf te storen. De Topcalf Mono Kalverbox is in de maat XL leverbaar.
De afkalfbox en normale kalverbox inéén! Deze kalverbox kan na de geboorte van het kalf aan het voerhek bij de moederkoe worden geplaatst. Door de bovenzijde van de zijwand weer op de onderste helft te plaatsen fungeert de First Care kalfbox ook als normale Topcalf Mono kalverbox.
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
De ECF1 Drinker is een enkele drinkemmer voor kalveren in de eenlingbox.
Dit systeem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door intensief zuigen en de natuurlijke drinkhouding van het kalf wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
De ECF1 drinker wordt geleverd inclusief deksel, exclusief speen en hengsel. Deze zijn apart te bestellen.
Deksel houdt de inhoud van de speenemmer vrij van vuiligheid. Geschikt voor de CalfOTel speenemmers 9 liter.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
CalfOTel® Indoor Combo is een innovatief, modulair kalverhuisvesting systeem voor binnenhuisvesting of buiten onder een afdak. Door het modulaire systeem kunt u het aantal hokken eenvoudig uitbreiden.
Een kwetsbare periode in het leven van de melkkoe is die rondom het afkalven. Er vinden namelijk grote veranderingen plaats waaronder het geboren worden van het kalf. Dit kost veel energie en de koe verliest veel vocht. Extra toediening van vocht en energie is belangrijk om de koe zo optimaal mogelijk op te laten starten na afkalven. Een doeltreffende manier om dit te doen is het toedienen van de Topro Recover.
De QC Pens Flakes is een optimaal kalvervoer voor stimulering van de pensflora en pensontwikkeling. De QC Pens Flakes is een complete mix bestaande uit stro, maisvlokken en kalverbrok die gedurende de melkperiode onbeperkt gevoerd kan worden. Een ruwvoeraanvulling is hierbij dus niet nodig. In de praktijk wordt de QC Pens Flakes onbeperkt vanuit de voertrog aangeboden, tijdens het verblijf in de éénlingbox of iglo worden een paar handjes in een schaaltje aangeboden. Omdat de mix wat plakkerig is en dus aan de neusjes van de kalveren blijft hangen is een snelle opname verzekerd!
Per 500 kg
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Compartimenten bakken zijn er in 2, 3 of 5 vakken
Kunststof voedertrog van hoogwaardig polyethyleen, waarin u zowel melk als krachtvoer kunt verstrekken. Door de doordachte vorm, staan de emmers stevig, en blijft de trog schoon voor het krachtvoer. Geschikt voor CalfOTel XL-5 of XL-10.
Afmetingen:
190 x 37 x 25 cm (lxbxh)
Voor een optimale en gezonde groei van uw kalveren is de juiste voeding van groot belang. Een kalf heeft behoefte aan voeding van een constante kwaliteit. In de praktijk echter is het lastig om al uw kalveren dezelfde dosering en temperatuur melk te voeren. Met de melktaxi van Holm & Laue is er de oplossing voor veehouders die zowel het voeren nauwkeuriger maakt en het werk verlicht.
Topro Electrolyte Mix – Aanvullend dieetvoeder voor jonge dieren
Topro Electrolyte Mix is een aanvullend dieetvoeder dat is ontwikkeld voor kalveren en biggen in periodes waarin het behoud van de vocht- en elektrolytenbalans belangrijk is, zoals bij spijsverteringsstoornissen. Het product bevat een uitgebalanceerde combinatie van elektrolyten, energie, vitamines en aminozuren.
De samenstelling is gericht op:
Biestvervanger met maar één ingrediënt: runderbiest.
Calf’s Choice Total® 100 is een hoogwaardige biestvervanger, bestaande uit slechts één ingrediënt: gedroogde runderbiest. Volledige biest bevat immers de specifieke combinatie van essentiële eiwitten, biestvet en andere belangrijke factoren die het kalf direct na de geboorte nodig heeft.
Dit product is geschikt voor gebruik direct na de geboorte van het kalf, wanneer verse biest niet beschikbaar is of als aanvulling op eigen biest van onvoldoende kwaliteit of volume.
Kenmerken van Calf’s Choice Total® 100:
Bij de aanmaak van kunstmelk is het belangrijk dat het water de juiste temperatuur heeft, zodat het toegevoegde melkpoeder goed kan oplossen. Bij warm aan te maken melkpoeders adviseren wij een aanmaaktemperatuur van 45-50 °C. Bij te lage temperaturen lossen vaak de vetbolletjes niet goed genoeg op en bij een te hoge temperatuur (meer dan 70 °C) worden eiwitten en mineralen in de melk beschadigd.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten