
Exclusief btw
Excl. btw
Groen kunststof rooster t.b.v. CalfOTel Comfort
De Quick Bayt strijkplaat dient om het vliegenbestrijdingsmiddel op aan te brengen. De strijkplaat is te gebruiken in dierverblijfplaatsen. Natuurlijk kan de strijkplaat ook worden opgehangen in gebouwen
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
De Matabi Evolution 7 is een innovatieve drukspuit met een uniek ontwerp.
Door gebruik van een kalverbodywarmer gaat er geen energie verloren bij het kalf om zichzelf warm te houden. Zo kan het kalf alle energie gebruiken voor een optimale ontwikkeling.
Dit kalverdekje heeft een ademende stof, hiermee wordt overmatig zweten voorkomen.
Een kwetsbare periode in het leven van de melkkoe is die rondom het afkalven. Er vinden namelijk grote veranderingen plaats waaronder het geboren worden van het kalf. Dit kost veel energie en de koe verliest veel vocht. Extra toediening van vocht en energie is belangrijk om de koe zo optimaal mogelijk op te laten starten na afkalven. Een doeltreffende manier om dit te doen is het toedienen van de Topro Recover.
Het CalfOTel Duo Fence met Plus hokken is een omheining die aan twee Plus/Comfort kalverhokken kan worden gekoppeld en is ontworpen om kalveren in een kleine groep van twee kalveren te houden.
Het vouwframe, waarop u tot twee melkbussen kunt transporteren is bijzonder praktisch. Maar ook andere dingen, zoals droogvoer of gereedschap kunnen op die manier eenvoudig worden getransporteerd. De 8 l biestmelkkannen zijn ook bijzonder praktisch. In de grotere bus met warm water, blijft de melk optimaal op temperatuur, voordat ze aan de kalveren wordt gevoerd.
De ECF6 drinker, dé manier van melk verstrekken in het groepshok!
Dit melkverstrekkingssysteem draagt bij aan een sterke basis in uw jongveeopfok. Door de natuurlijke drinkhouding van het kalf en intensief zuigen wordt veel speeksel geproduceerd wat een positieve invloed heeft op de vertering. Ook worden pensdrinkers en (voedings)diarree voorkomen.
Prijs is inclusief adapter naar keus. Exclusief spenen en pluggen. Deze kunt u apart bij bestellen.
Compartimenten bakken zijn er in 2, 3 of 5 vakken
Neporex 20 kg heeft effect op vliegenmaden, niet op eieren, poppen of vliegen. Het voorkomt de vorming van een nieuwe huidlaag (chitine), zodat de maden al sterven tijdens het vervellen. Afname van vliegendruk is ongeveer een week na toediening te verwachten.
De CalfOTel XL-10 is een goede oplossing om de overgang tussen de tijd in de kalverhutten en de jongveestal te overbruggen. Perfect voor grotere groepen kalveren, eventueel toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Door de goedgevormde bodem van de 8 liter voederschaal, kunnen de kalveren de kom tot de laatste druppel leegdrinken; leverbaar in uitvoering van 5 liter en 8 liter.
Hengsel voor ECF1 drinker
Het is mogelijk om een hengsel te monteren aan de ECF 1 drinker.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten