
Exclusief btw
Excl. btw
Met minder en beter jongvee naar een hoge(re) melkproductie op latere leeftijd. Hiervoor is het van essentieel belang dat de eerste levensfase van een kalf optimaal verloopt. Met een goede leefomgeving voor het kalf, creëer je een omgeving waar het kalf zich goed kan ontwikkelen om een goede en gezonde start te maken.
Afmetingen:
Binnenwerks: 1000 x 2x1000 x 1633 (HxBxD)
Buitenwerks: 1440 x 2121 x 1830 (HxBxD)
Afmetingen zijn in mm.
Meerdere stuks? Prijs op aanvraag!
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Strijkflacon met kwast afsluitbaar voor het aanbrengen van de Quick Bayt met strepen of stippen op panelen van hout, karton of stof.
Alleen voor professioneel gebruik. UBN-nummer verplicht!
In de praktijk zien we bij kalveren nogal eens een terugval, als zij na hun periode in kalverhokken overgaan naar groepshuisvesting in de stal. De CalfOTel® XL-10 is daarom absoluut de beste opvolging na de eenlinghokken. Wanneer kalveren na hun verblijf in de hokken buiten opgefokt worden in dit systeem, tot een leeftijd van ca. 3 maanden, voorkomt u deze problemen. Kalveren gaan dan met een gezonde start weer naar binnen. Uiteraard heeft systeem XL-10 alle sterke punten van de CalfOTel® eenlinghokken, de XL-10 is ook goed toepasbaar met een kalverdrinkautomaat.
Geprobeerd, getest en geproduceerd door een boer, voor boeren.
Met het gebruik van kalverdekjes van Cosy Calf kunt aanzienlijke besparingen realiseren op de kosten van voer, medicijnen en strooisel.
Een betere omzetting van energie in groei in plaats van warmte draagt bij aan een hogere voerefficiëntie en het voorkomen van problemen zoals o.a. longontsteking, stress en verkoudheid.
Selko Calf – Voor het aanzuren van koemelk bij kalveren
Wilt u melk aanzuren voor uw kalveren? Selko Calf is een gebruiksvriendelijk, vloeibaar aanvullend voeder op basis van organische zuren, speciaal ontwikkeld om koemelk of melkvervanger eenvoudig te verzuren. Het verzuren van melk past binnen een hygiënische voederstrategie en is geschikt voor gebruik bij zowel koude melk als bij ad libitum (onbeperkte) melkvoeding.
Door melk aan te zuren:
Quality Milk ‘Yellow‘ is een hoogwaardig product, gebaseerd op geselecteerde, hoogwaardige zoete weipoeder vanuit de kaasproductie. De kalvermelk is uitstekend oplosbaar; zelfs in water met een lagere temperatuur. De combinatie van organische zuren en etherische oliën bevordert een probleemvrije opfok. Door de zorgvuldig geselecteerde grondstoffen is deze kalvermelk smakelijk en zeer goed verteerbaar. Dit product kan dus zowel warm als koud verstrekt worden én daardoor ook geschikt voor diverse voorraadsystemen.
Per 500 kg
Omdat de start zo belangrijk is!
Deze 1 drinker kan zowel aan de binnenkant als aan de buitenkant van het hok hangen. De haken zijn om te zetten en passen overal over. Gaas, Hout, buis tot 40mm
Stevige, gegalvaniseerde houder voor voederschaal en (speen)emmer. Kan eenvoudig tussen het hekwerk van het kalverhok geklemd worden. Geschikt voor CalfOTel Small/ Comfort en Open Top systeem.
Grondhokken zijn kalverboxen in een vaste opstelling. Je begint met een basisbox waarna deze verder uitgebouwd kan worden met aanbouwboxen. De aanbouwboxen worden gevormd door extra tussenwanden en voorhek toe te voegen. Deze tussenwanden zijn uitneembaar waardoor het uitmesten en reinigen van de boxen snel en eenvoudig kan worden gedaan. De wanden zijn gemaakt van kunststof, waardoor de boxen eenvoudig te reinigen zijn. De voor/achter profielen en voorhek zijn volledig gegalvaniseerd. De uitneembare tussenwanden zijn leverbaar in verschillende hoogtes, lengtes en breedtes. De grondhokken worden standaard geleverd met deelbare fronthekjes. Dit maakt het zeer eenvoudig de box te betreden zonder dat het kalf stopt met drinken.
Het aanmaken van melkpoeder blijft een nauwkeurig karwei. Dan is het de emmer die te klein is of het grote aantal emmers dat je gereed moet maken. Voor die veehouders is het makkelijker om een MJS melkmenger aan te schaffen. Deze mengers zijn geheel in eigen beheer geproduceerd, dus kwaliteit is gegarandeerd. MJS mengers zijn uitstekend geschikt om alles wat vloeibaar is te mengen. bv. pannenkoeken beslag, biggenmelk, brijvoer, kalvermelk, medicamenten etc.
Dé speen voor een natuurlijke zuigbeweging, een langzame melkstroom en maximale speekselproductie.
Wij bieden een unieke combinatie van advies op maat en private label producten